RYANAIR - 9

  • 63 969
  • 730
# 225
Дано така да остане повече "въздух" в салоните!
Виж целия пост
# 226
Може ли някой да напише кое е основното от статията, понеже в момента не мога да я видя, а полетът ни е след 01.11.
Виж целия пост
# 227
Ако искаш големият ти багаж да е вътре, трябва да си купиш приорити, ако не - само дамската чанта ще е вътре, другото го прибират безплатно в багажното. Минус е чакането на лентата после. Променят и цените на големите куфари към по-ниски доколкото разбрах.
Виж целия пост
# 228
Благодаря много, ние сме с приорити, така че няма да ни засегне това, а дали ще ни бъде възстановена разликата в цената за чекирания багаж на тези, които сме вече сме купили такъв. Wizz air скоро променяха цените за багажа и помня, че връщаха някакви пари. Дали пише нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 229
Май не пише нищо по въпроса с връщането на пари
Виж целия пост
# 230
Май не пише нищо по въпроса с връщането на пари

Нищо не се пише за връщане на пари!
Виж целия пост
# 231
Не е коректно за мен това. Ако не си си купил приорити ще ти вземат голямата чанта, ама ако си си взел голям куфар няма да ти върнат парите -  двойни стандарти. Въобще още от купуването на билетите ми направиха много лошо впечатление. Като гледам това ще ми е първият и последен полет с тях...

Благодаря ви още веднъж за информацията, момичета!
Виж целия пост
# 232
То и досега взимаха част от куфарите на хората, така че не е голяма промяната. Човек трябваше да е подготвен, че може да му го вземат.

Плюс е поне, че вече е гарантирано, че ако човек си е платил приорити, със сигурност багажът му ще е вътре.
Виж целия пост
# 233
То и досега взимаха част от куфарите на хората, така че не е голяма промяната. Човек трябваше да е подготвен, че може да му го вземат.

Плюс е поне, че вече е гарантирано, че ако човек си е платил приорити, със сигурност багажът му ще е вътре.

Преди не е ли било гарантирано?
Виж целия пост
# 234
Не, пише го и в сайта, само за първите 90 беше сигурно. Въпреки че всички казваха, че на хората с приорити не им ги взимаха, ама все пак го имаше риска. Така че сега поне са ясни правилата.

Иначе съм от хората, които естествено не искат да им взимат багажа, но предпочитам поне да има ясни правила и да знам, че ако нося по-голям лаптоп, мога да си платя и да пътува безопасно.
Виж целия пост
# 235
Знаех това за 90-те човека, но мислех, че не важи за хората с приорити, благодаря.

Иначе съм съгласна, че сега нещата са по- уредени, но просто смятам, че трябваше да постъпят като Уиз.
Виж целия пост
# 236
На практика беше гарантирано за приоритито да не вземат багажа
Виж целия пост
# 237
Не е точно така. Гарантирано, ако се наредиш първи, но ако нещо се замотаеш и не минеш от първите, можеше да ти го приберат. А и като не беше разписано, човек ако носеше нещо скъпо, си се нареждаше с притеснение.
Виж целия пост
# 238
Всичко добре, само че до сега имаше възможност да си доплатиш за два вида чекиран багаж - по-малък (15 кг) и голям, а сега виждам опция само за голям. Това не ми харесва много, защото на практика не е по-евтино. До 15 кг беше 15 евро, а сега и да искаш и да не искаш да пътуваш с 20 кг багаж трябва да платиш 25 евро на посока...
Виж целия пост
# 239
Така става по ясно и си знаеш.За мен промяната е положителна.И има намалена цена,какво искаме повече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия