RYANAIR - 9

  • 63 968
  • 730
# 240
Така става по ясно и си знаеш.За мен промяната е положителна.И има намалена цена,какво искаме повече?

Коректност към закупилите голям багаж преди 06.09.  Grinning
Виж целия пост
# 241
Не е точно така. Гарантирано, ако се наредиш първи, но ако нещо се замотаеш и не минеш от първите, можеше да ти го приберат. А и като не беше разписано, човек ако носеше нещо скъпо, си се нареждаше с притеснение.
Юли пътувах с приорити до Пиза и обратно. Когато започват да пускат за самолета извикваха тия с приорито и те минаваха първи. Така че е гарантирано.
Виж целия пост
# 242
Така става по ясно и си знаеш.За мен промяната е положителна.И има намалена цена,какво искаме повече?

Коректност към закупилите голям багаж преди 06.09.  Grinning
При всяка промяна има плюс и минус.
Виж целия пост
# 243
За мен няма минуси-само плюсове.
Виж целия пост
# 244
Не е точно така. Гарантирано, ако се наредиш първи, но ако нещо се замотаеш и не минеш от първите, можеше да ти го приберат. А и като не беше разписано, човек ако носеше нещо скъпо, си се нареждаше с притеснение.
Юли пътувах с приорити до Пиза и обратно. Когато започват да пускат за самолета извикваха тия с приорито и те минаваха първи. Така че е гарантирано.


Да де, но за първите 90. Ако са 120 човека с приорити - 30 горят Wink
Виж целия пост
# 245
Така става по ясно и си знаеш.За мен промяната е положителна.И има намалена цена,какво искаме повече?

Коректност към закупилите голям багаж преди 06.09.  Grinning
Промените влизат в сила от 01.11 и за хората бухнали билети след това. Според мен нямаш основание да си чакаш парите 🤔

А иначе в момента гарантират качването на багажа на хората с приорити. Говоря на базата десетина полета само с тази компания от началото на годината, още не съм видяла повече от 15 човека с приорити на полет, но пък за сметка на това всеки път поливината самолет е пълен с нагли хора, които мъкнат доста повече от позволените размери/вероятно и килограми/ багаж .
Виж целия пост
# 246
Здравейте, опитвам да чекирам за петък нашият полет и ми изписва че полета е в 21ч, но трябва да пристигна в 18.10ч, а аз пристигам около 18.30ч в Сф. Или това е времето когато отварят гишето за чекиране? Може ли да ми кажете какво става ако пристигна по-късно? Мислих че трябва 45мин преди излитане да чекирам. За първи път ще пътувам с компанията, а не го откривам на 1стр.
Виж целия пост
# 247
Дъщеря ми лети в момента. Закъсняха с 35 минути при излитане, защото екипажът не може да усмири разместващите се пътници.  Laughing Поне 10 пъти са казали да сядат, но никой не ги чува.  Laughing Дано осъзнаят каква какафония предизвика решението им умишлено да разделят пътниците от една резервация.
Виж целия пост
# 248
На мен това ми прави много лошо впечатление и при мен последният път имаше забавяне от 15 минути, защото хората си бяха тръгнали все едно са с автобуса, пълна какафония беше. Но стюардите не положиха особени усилия да накарат хората да седнат.  Я да видим, ако кажат със строг тон, от който да ти е ясно, че последствията са, че ще те свалят, да видим дали няма да млъкнат хората. 35 минути да не могат да въдворят ред си е изцяло вина на стюардите, смятам, че те трябва да са респектиращи, защото ако нещо тръгне да става, трябва хората да слушат и да следват инструкците.

П.п. Аз отказах да се сменя, бих се съгласила само за малко дете и родител, но тях ги слагат заедно, доколкото знам.
Виж целия пост
# 249
Дъщеря ми лети в момента. Закъсняха с 35 минути при излитане, защото екипажът не може да усмири разместващите се пътници.  Laughing Поне 10 пъти са казали да сядат, но никой не ги чува.  Laughing Дано осъзнаят каква какафония предизвика решението им умишлено да разделят пътниците от една резервация.
Това за РЕ ли? 
Виж целия пост
# 250
Дъщеря ми лети в момента. Закъсняха с 35 минути при излитане, защото екипажът не може да усмири разместващите се пътници.  Laughing Поне 10 пъти са казали да сядат, но никой не ги чува.  Laughing Дано осъзнаят каква какафония предизвика решението им умишлено да разделят пътниците от една резервация.

Това решение нещо ново ли е? Февруари летяхме с РЕ и тримата от една резервация си бяхме настанени заедно
Виж целия пост
# 251
Дъщеря ми лети в момента. Закъсняха с 35 минути при излитане, защото екипажът не може да усмири разместващите се пътници.  Laughing Поне 10 пъти са казали да сядат, но никой не ги чува.  Laughing Дано осъзнаят каква какафония предизвика решението им умишлено да разделят пътниците от една резервация.

Това решение нещо ново ли е? Февруари летяхме с РЕ и тримата от една резервация си бяхме настанени заедно

Да, от няколко месеца (мисля, че от май) умишлено слагат хората от една резервация на различни редове и то по възможност единият е в предната част на самолета, а другият - в задната. Целта е ясна - да се купуват запазени места, но резултатът е друг - какафония. И аз пътувах преди 2 дни, но май ние бяхме по-послушни.  Laughing Помолиха да излетим и след това да се местим.  hahaha hahaha hahaha

Да, fatalina, за РЕ е.
Виж целия пост
# 252
Лек полет и успешно кацане в Берлин!
Виж целия пост
# 253

Да, от няколко месеца (мисля, че от май) умишлено слагат хората от една резервация на различни редове и то по възможност единият е в предната част на самолета, а другият - в задната. Целта е ясна - да се купуват запазени места, но резултатът е друг - какафония. И аз пътувах преди 2 дни, но май ние бяхме по-послушни.  Laughing Помолиха да излетим и след това да се местим.  hahaha hahaha hahaha 

Е*ати циганията Angry Triumph (без извинение) Ние летяхме февруари месец и тогава не е било така явно.Не могат пък да ме накарат да си закупя място! Все ще избутаме тоя час-два разделени. Пфуууу
Виж целия пост
# 254
Таня, едва ли закъснението е било заради местата. Може би са чакали заради заета писта или коридор.
Но ще наваксат, няма страшно. Колкото пъти съм пътувала винаги ни настаняват по седалките и след излитане който иска да се пазари за място.
Но и на мене ми е чудно - как не могат да се разделят за 2 ч.
Явно манталитета на пътуващите е .......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия