
привет, миличка.




разбрах, че Алтан Дьонмез е бил новият режисьор на ЧБЛ. С Йълдърай Гюрген са страхотен тандем. Единия твори наслада за ушите, другия за очите



, благодаря ти
, проучила съм и новия режисьор
, но пък с удоволствие ще изгледам предложеното от теб в тубата

...Не вярвам и той като всички актьори, че и актриси вече, да е отишъл там да учи езика на място.....

, той може да кара по американско ЛА време (ако не съ объркала сметките, би трябвало да е 20:00) 
, въобще не ми мина през ума твоята версия, нали Лили
писа по-рано, че Керем е ранобудко 

онова с часа е от спортната зала в Турция, където тренира Керем.




За Керем и Нилпери си знаем
Май има новина...
, така, като си ни постнала всички, много ми харесва кастът
Ще взема да загледам и вампирски сериали
Ама за Бирко и Керем варъм ко да се прави...Най-сетне ще гледам още нещо,че кога е било това аз да съм на един сериал.





Лу,
Диди











дано да имаш късмета да изгледаш филма. После ще ни разказваш. Четох, че филма с Къванч ще има премиера в Ротердам, може и на нашия филм да му направят премиера там. Знае ли се

много красиви и чаровни Керем и Лейля си ни донесла

и аз много, ама много се надявам Керем да не участва във вампирския сериал. Но все пак ако ще играе в такъв сериал, ще се гледа от моя страна, няма как иначе.


Но какви са тия тренировки посред нощите, бе





не може да открие местонахождението на Керем......
Препоръчани теми