Керем Бюрсин след и преди "Този град ще дойде след теб" /Тема 33/

  • 110 149
  • 737
# 225

Лу, Hug Heart Eyesмного удачно име на снимката с Керем си намерила Laughing Laughing Laughing
Благодаря! Онзи клип със скока му от място беше много ме впечатлил. Open Mouth


Майката на Серенай е идвала във Варна, съдя по публикувана снимка в ИГ ѝ. Две!
Лили, би ли ми превела какво е написала?

https://www.instagram.com/p/BeUuzz9nHQe/?taken-by=umranseyhan

тази е също от Варна, розариума в Морската, вероятно от същото посещение, това лято Grinning

Ами ако е била със Сери и Кери Astonished

https://www.instagram.com/p/BXiet8fniR_/?taken-by=umranseyhan


Лека нощ! Hug



Стига сте висели на тази снимка, де, лека нощ Stuck Out Tongue Winking Eye Hug
Виж целия пост
# 226
Лили Heart
Керем: Очевидно е, че жена е режисьорът!
Жена: Защо?
Керем: Защото мацките правят най-яките неща (казва ла*на)!
Жена: Какво искаш да кажеш?
И Керем говори за някакви риби, дини... Един върху друг говорят Rolling Eyes, но явно се майтапи със сцените си.
Виж целия пост
# 227
Ренка, Hug Heart Eyes благодаря за превода, миличка bouquet bouquet

Разбрахме за какво става въпрос.. За Керем и страхотното му чувство за хумор Peace Peace

Лу, Hug Heart Eyes демек Юмран Сейхан била във Варна. Браво!  Peace Peace Знаеш ли дали тя работи или я издържа Серенай? newsm78 newsm78 newsm78

Написала е към снимката: Задълбоченото мислене е хубаво. Всичко, което ти се струва замъглено, се изяснява. Peace Peace

А дали Сери и Кери/колко смешно звучи/ hahaha hahaha са били във Варна? Малко ме съмнява.. Ако са били, обезателно това щеше да бъде отразено от Серенай.. Докато при Керем повечето от снимките му, споделени в инстаграм или инстастори са свързани с работата му или спорта, тя Серенай отразява почти всичко Peace Peace Peace

Онази снимка с мускулестия гръб ми е любима от поредицата такава. И много ми харесва как дори облечен мускулите на гърба му как изпъкват. Затова казвам на джадъ, че имам опит с разпознаване на мускули изпод купища дрехи като коментирахме за открояващите се бицепси на навлечения Чачко Wink Wink Wink

Скока казваш демек Thinking Thinking



А за този сети ли се?

https://twitter.com/spiritinsati/status/946832904633618433

И един Али Смит да оставим Party Party Party





лека и спокойна  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 228
Smile
Е, ами не е истина Dizzy Face 
И за другия се сетих, него го гледах на голям екран, ТВ, де Grinning
Joy Joy

Благодаря за превода, Лили Kissing Heart Друго очаквах Disappointed...
Скрит текст:
Изглежда г-жа Юмран сама си вади хляба като "треньор по живеене" Sunglasses Прочетох това покрай снимките, иначе не съм се интересувала от нея, пък от разни откъслечни коментари съм останала с впечатлението, че е властна, контролираща жена...

Феновете са започнали подготовката за РД-то на Керем вече Grinning

Виж целия пост
# 229
Привет Hug Hug Hug

Лу Hug Heart Eyes

Керем и Серенай са ходили  на вечеря с приятелско семейство в ресторант  By steak house в Решитпаша. Вечерята продължила около два часа. На излизане се отбили в кухнята да благодарят на персонала, работещ там за обслужването.  Също така се извинили на папараците, които ги чакали пред ресторанта, че бързат да се приберат вкъщи и затова  въпреки, че са ги чакали в студа, този път няма да могат да им дадат репортаж.

https://vk.com/busagd?z=video424634_456239602%2Fab4f0d423f31346d … l_wall_-131651229






Гледам, че Керем надмина по активност Серенай. Оня ден пусна тези снимки в инстастори една след друга. От новия спортен салон, разбира се. Peace Peace




Не знам кой и къде го е писал това, но според написаното Керем щял да ходи в Америка. След приключване на снимките на Фи, Чи, Серенай също щяла да отиде в Лос Анджелис.



Това не го разбрах какво е newsm78 newsm78

РенкаHug Heart Eyes помагай Praynig Praynig Praynig

https://twitter.com/dreamerpiera/status/957234151236816896



Стара снимка, споделена сега Peace Peace



И да споделя снимки, които аз не съм виждала Hug Hug




Виж целия пост
# 230
Лили Heart EyesHug

"Характер, интелигентност, сила, стил... тези (неща) правят джентълмена."
Определено, @КеремБурсин е най-добрият пример.
Виж целия пост
# 231
Здравейте Hug Hug Hug

Много ме развесели надписът върху гърба на Керемовата тениска:
"Тънка е границата между спасението и пиенето на отрова в джунглата"
 Joy Joy Joy



Али старши и Али младши Heart Eyes
Виж целия пост
# 232
Ренка, Hug Heart Eyes Лиа, Hug Heart Eyes благодаря ви за преводите bouquet bouquet

Демек заради този Керем ще тръгна да уча английски Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Днес много новинки около него ooooh! ooooh! Хади на хаир да са Praynig Praynig

Както всеки ден рано сутрин, нашето момче пак в спортния салон. Обичам да ставам рано, казва Керем Heart Eyes Heart Eyes

Първо той пусна тази в инстастори. Мотивация за понеделник. Ей, как не се мотивирам никак, я ooooh! ooooh! ooooh! Иначе досега да бях станала слаба като вейка Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



После същата снимка я пуснаха в профила на спортния салон Peace Peace



Бирсен днес писа, че режисьорът на вампирския сериал настоявал Керем да участва в него. Каста изключително трябвало да бъде от актьори със светла кожа. Засега уж са били потвърдени имената на Елчин Сангу, Биркан Сокуллу и Селма Ергеч.
 Понеже Керем си бил запланувал предварително нещата, щял да пътува за Америка, и от началото на февруари до края на март щял да бъде там, затова той все още не е дал съгласието си и се опитвал да намери начин да вмести снимките на вампирския сериал в програмата си.

http://www.medyatava.com/haber/elcin-sangulu-yasamayanlar-adli-v … -alacak-mi_153540



После феновете почнаха да атакуват агенцията на Керем, за да им дадат някаква информация. От профила им пуснаха този туит: Съвсем скоро ще научите хубави новини, свързани с Керем Бюрсин. Следете ни.



Знаете Керем с приятели беше основал своя продуцентска компания Вravebornfilms.  Филмът Kelebekler / Пеперудите/ на турския режисьор Толга Карачелик, на който Вravebornfilms са били съпродуцент, е спечелил голямата награда на журито в категория Световно кино на ежегодния американски фестивал на независимото кино  „Сънданс“, който се провежда в град Парк Сити.
Фестивалът няма някакви строги критерии при подбора на филми за програмите на „Сънданс“, но те трябва да съответстват на философията на фестивала, да бъдат автентични, заснети от душа, а не от кариерни съображения.


От Вravebornfilms..

Щастливи сме от това, че и ние участвахме в летенето на пеперудите.



Режисьора им отговори, че и той е бил щастлив от съвместното летене.

https://twitter.com/tolgakaracelik/status/958005342201315329

Нито един известен продуцент в Турция не е пожелал да продуцира филма на Толга Карачелик. Никой не е повярвал във филма му, който сам е писал и сам режисирал.

Керем беше много щастлив днес.

Пусна тези в инстастори..





Серенай също поздрави в инстаграм създателите на филма Peace Peace
Виж целия пост
# 233

Браво! Hug
Виж целия пост
# 234
Лу Hug Heart Eyes


http://www.ranini.tv/haber/29330/1/ilk-yerli-vampir-dizisi-yasam … ideo-klip-mi-geld

Току-що и Ранини писа за вампирския сериал. Първо уточнява, че нищо не е потвърдено официално.
Знаете, казва се Yaşamayanlar, ще се излъчва по BluTv, сценарист ще е Пънар Булут. Засега сигурните имена са: Елчин Сангу, Биркан Сокуллу, Селма Ергеч, Нилпери Шахинкая. Предложили на младия актьор Керем Бюрсин ролята на Димитри, но засега не било ясно дали Керем ще играе, защото щял да ходи в чужбина по работа.
Ранини се пита аджеба, защото  Алпхан Ешели, режисьора на сериала, пуснал този клип с рап певеца Езхел, който сам режисирал и тагнал #Yaşamayanlar.
Та Ранини прави своето традиционно Хммм и се пита аджеба дали това е подсказка за сериала.
Клипът е за лица над 18 години Peace Peace

Никак не харесвам вампирски сериали Crossing Arms Crossing Arms


Виж целия пост
# 235
Лили Hug, мерси за клипчето Peace С голям страх го отворих, че после лошо ако не мога да заспя, а то се оказа приятно Peace
Да ставаш рано, както Керем обича и да се метнеш да правиш силови тренировки, за мен е твърде тежкооооо Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 236


Rolling Eyes
Виж целия пост
# 237

Напоследък бях на вълна "Что? Где? Когда?", с тази заставка започват предаванията, ама не очаквах да видя това Joy

Иначе браво за наградата Party
Виж целия пост
# 238
Привет Hug Hug

Тара, Hug Heart Eyes благодаря за мини-фрагманчето от Келебеците. bouquet bouquet

И аз като Ренка Hug Heart Eyes май не очаквах точно това newsm78 newsm78

Лиа, Hug Heart Eyesклипчето и на мен ми хареса, само дето вампирите не са успели да ги докарат много. Но за нравите на комшиите прекалено разкрепостен ми се стори Laughing Laughing

Керем усилено тренира, дори вечерно време. В туитър са на мнение, че се подготвя за нещо, но какво? Рускините също са на мнение, че тези интензивни упражнения в спортната зала са подготовка за някакъв проект. Има и коментари от вида: Да не би Серенай да го е изгонила от дома, че той сутрин и вечер е в спортната зала? Или пък се готви за Олимпийските игри? hahaha hahaha hahaha hahaha

Пък аз мисля, че Керем се чувства най-добре, когато тренира, нищо, че понякога прекалява. Не смятам, че тренира специално с някаква цел. Crossing Arms Crossing Arms

Снощи пусна тази в инстастори. Peace



От Бужин пуснаха това видео с Керем и Гюркан Уйгур още от първите им тренировки преди започването на сериала Този град ще дойде след теб..  Труд и потене, потене и труд Peace Peace
Но все още се питам аджеба защо? #Cussing out #Cussing out #Cussing out

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/958392223900618752

 txtloves loveuuu txtloves loveuuu txtloves loveuuu



Виж целия пост
# 239
Цитат
birsenaltuntas @birsenaltuntas1
"Yaşamayanlar" adlı vampir dizisine (son anda zamanlamada bir sorun yaşanmazsa eğer) prensipte "Evet" diyen Kerem Bürsin'in, bugün Amerika'ya uçtuğu öğrenildi.

Сега, последно, ще участва ли Керем или не?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия