, присъединявам се към мнението на Лу
, че клипчето ти е готино! Даже доста по-хубаво от самия сериал.... 


готино клипче и на Берна 
Само дето визуално не си приличат


Диди 

явно на някаква прожекция, зала, може да е на премиерата на филма на Ферзан Йозпетек.

готино ти е клипчето на Дерин и Али.


За Керем няма какво да казвам, знаем си го... само да вземе да се събуди и да снима, че големи паузи прави.
Този който знае си знае.
не те разбрах? Какъв друг фронт си? 
ни мойто освен,че е сам....камоли пък със Синанджъм 

Да си припомним Али Смит. 

Ама от една страна така по-добре, отколкото да е вампир.
Ама на който му е интересно, може да го прехвърли. 


толкова се радвам да те ,,видя,, в темата



благодаря ти за клипчето


благодаря ти за преноса на написаното от рускинята за Керем.
Моите чувства абсолютно се припокриват с нейните

и на мен стоп-кадъра с Лейля ми напомни някои неща. Но вече ще гледаме напред.

наистина вплетените ръце на Керем и Серенай досущ като на Баръш и Фюсюн от Делибала


















Препоръчани теми