
миличка, благодаря ти за превода.



Диди

този някакъв журналист явно дето писал за вампирското дизи. Та казва, че кастът е много хубав, изрежда имената, сигурен е, че и страхотен сценарий ще му спретнат, но той има други опасания. А именно, че уважаемият турски зрител няма да удостои с вниманието си такова дизи, защото те хоръри и тем подобни дизита не обичали. И накрая пише, че от все сърце иска той да е този, който е сгрешил..







това е поздравче за теб и мен. И най-вече за мен, защото и двамата ми любимци са в клипчето.


, клипчето е страхотнооооо, песента ми е любима




благодаря за споделените снимки

абсолютно съм сигурна, че Керем ще успее да си докара свирепо и вампирско изражение. Ще се справи с ролята, знам. Само дето не знам дали искам да го видя като вампир

от сърце благодаря, че се ,,отбиваш,, в темата с нови неща






Ренка,
благодаря ви за прекрасните пожелания

Онур пилота го чакаме с голямо нетърпение, но остана само месец до премиерата, а нито фрагман като хората имаме, нито някакви промо снимки, или пък свястно резюменце на филма
На хаир да ни е.

Лиа,
от сърце ви моля да ми преведете думите на Серена Уилямс

Написано на ръка и много хубави и смислени думи




Препоръчани теми