




Лиа,
Лу,
Снеже,
Тара
и всички други, които четат в темата



целуни майка си заради мен



дали е възможно да добави Сърцето на града към заглавието на темата

добре дошла в темата на Керем!












Ами, хареса ми ... Керем. След няколко серии преодолях и резервите си относно дублажа. На някои места сценария е голяма мъка
, но има някои добри диалози, които предполагам, че са дело на Мелек. Много ми хареса разговора м/у Дерин и Аслъ от последната серия ...
Тъй като не издържах и погледнах финала, жалко че не и намериха някой "свестен: младеж 

, ние често с теб имаме еднакви вкусове, та много щях да се учудя, ако харесваше играта на Дерин
Неведнъж писах, когато го гледахме, че двамата с Али /Керем/ НЕ си подхождат 


, но има някои добри диалози, които предполагам, че са дело на Мелек. Много ми хареса разговора м/у Дерин и Аслъ от последната серия ...
Тъй като не издържах и погледнах финала, жалко че не и намериха някой "свестен: младеж 

че освен роклята и Али ѝ отивал повече... 






тук
, на българско излъчване на сериал до финал, никога не може да се разчита 

Така е написала в Туитър под снимката му на авиопилот,
Така е написала в Туитър под снимката му на авиопилот,
, не знам, ще търся инфо, може и да са били фенски мераци 
Стартът ще е след 5 дни 

Препоръчани теми