

Връзката им била в сериозна криза... Ще си намерят други гаджета, като им е такава велика кризата

Връзката им била в сериозна криза... Ще си намерят други гаджета, като им е такава велика кризата 

Връзката им била в сериозна криза... Ще си намерят други гаджета, като им е такава велика кризата 

Ей, зевзечки


Благодаря ви за споделеното. 
Само не мога да разбера какви са тия средни пръсти, дето ги показзват? 








Керем ще има фотосесия за списанието, ако съм разбрала правилно. 



Връзката им била в сериозна криза... Ще си намерят други гаджета, като им е такава велика кризата 
Дано си прекарат добре.



на много големи патерици да ти честитя рождения ден.. Да си жива и здрава, обичана и много щастлива!


















толкова се радвам да те видя отново ...

радвам се да те "видя". 




Тара,
Дива,
Диди,
Ренка,
Лу,
Лиа,
Габи

ще можеш ли да ми кажеш какво значи точно думата,
че я бипкат по ттивито, когато я повтаря Керем












Препоръчани теми