









И на мен ми хареса фотосесията. 
Ще присъства на финалните мачове в групите - на един или няколко, нямам представа.
Има и други турски актьори в Русия, предполагам по същата причина. 





Има много още, ама са същите, само момичетата са различни. 





благодаря за превода на думичката

Лу,
Диди,

беше слагала информация за него в темата

Керем както винаги пак е казал много интересни неща.

















На тях ще видим обичайния Керем- внимателен, топлосърдечен, усмихнат, търпелив
















, честит рожден ден! Много късмет и любов! 



Наздраве!
Хубав празник


, мисля, че е неговия глас.
,
, пожелавам ти много здраве, късмет, любов и усмивки 


Лу,
Тара,
Лиа

миличка, на големи патерици, честит рожден ден!



















благодаря ти, че надничаш в темата, както и за всяка информация, която носиш тук



пак се разписа
...едва ли вече ще изпуснем някое събитие около Керем
Аз обаче видях нова снимка, готина и веднага бързам да я сложа 


честито на патерица.
Много здраве, любов и късмет!

Мерси за споделеното. 
Другата не, ама се говори, че колието със S на врата й е подарък от нашето момче. 


Препоръчани теми