Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 91 954
  • 738
# 105
Благодаря:)))
А може ли да ми кажете кои трябва да се пуснат,за да "следя" (по-скоро аз да съм наясно) доктора дали ги пуска всички?
Виж целия пост
# 106
Аз пусках прогестерон, естроген Е2 и LH. Не съм имала хиперстимулация.
Виж целия пост
# 107
На мен не са ми пускали никакви хормонислед пункция.Явно навсякъде е различно.
Виж целия пост
# 108
Аз пусках прогестерон, естроген Е2 и LH. Не съм имала хиперстимулация.

Това беше трети ден след пункцията, за да преценят дали ще правим свеж трансфер.
Преди ЗЕТ също пусках същите хормони и двата пъти.
Виж целия пост
# 109
Дели, а спомняш ли си до колко можеше да е стойността на прогестерона, за да има свеж трансфер?
Виж целия пост
# 110
По принцип прогестерона трябва да е до 2 в деня на тригера, но колкото по-нисък по добре.
Виж целия пост
# 111
Мадлеен и при двете ми стимулации отложихме трансфер. При мен проблемът е хиперстимулация поради поликистозни яйчници. Не трябва нищо да те притеснява, док. ще следи и ще прецени. Другият вариант е висок прогестерон.
Виж целия пост
# 112
Момичета закаснях с 7 минути за прегнила преди пункция това страшно ли е
Виж целия пост
# 113
Не. +/- 30 мин не са от значение
Виж целия пост
# 114
Мерси така се притисних в понеделник в 7:00ще е пункцията стискаите палци
Виж целия пост
# 115
Успех
Виж целия пост
# 116
И моята пункция ще е понеделник в 7.00ч.
Любица, в коя клиника си?
Виж целия пост
# 117
Варна клиника нова радост
Виж целия пост
# 118
Ех, далеч сме една от друга,жалко!Ще изпращам виртуална позитивна енергия към теб! Успех :* :* :*
Виж целия пост
# 119
И аз на теб пиши как е минало успех и да има многу ембриони
С колку фолекули си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия