Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 91 954
  • 738
# 285
Момичета, на 30.09  пих последното противозачатъчно, сега чакам да ми дойде за да стартираме процедурата. Притеснява ме това, че вместо да ми идва, вече втори ден ми зацапва помалко. Сега съм в дилема дали да се обадя на доктора и да му кажа какво се случва или да чакам да си ми дойде обилно както трябва.
Искам да питам тези от вас, минали веднъж вече процедурата, при вас как е било?
to4icca При мен се случи нещо подобно ,даже ми оставаха 2 хапчета ,а взе да ми прецапва  кафяво.Деня в който пих последното хапче се обадих на доки (беше Петък)и тя ми каза в Неделя при мене.Във събота към обяд  стана светло червено ,но мноого оскъдно.В деня на прегледа (Неделя)малко се беше увеличило,но не както по принцип си ми върви,но все пак решихме да го пишем за първи ден. WinkИ правилно сме направили:) Не стана по обилно,вървеше си така по оскъдно .Аз си мисля че това може да се е получило от хапчетата.Всичко ще е наред не се притеснявай.

Според мен му се обади и обясни каква е ситуацията.  Peace  
Виж целия пост
# 286
Момичета,  здравейте, от сърце стискам палци на всяка от вас и се включвам да следя темата тъй като и при нас ще се окаже невъзможна радост по естествен път.
Освен моите проблеми, преди седмица се сблъскахме и с мъжки фактор, не ми се навлиза в детайлите.
И двамата сме с папилома вирус, идва време за контролите след терапии от почти година, та питането ми е - ако ЧПВ е наличен при някой от нас, дали това е критично за започване на процедура ((ако всичко друго е наред)? Ясно, че док ще прецени, питам дали имате представа.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 287
Точица, не чакай утре ще ти се пада 3ти ден! И моят цикъл след противозачатъчните беше само супер леко кафяво зацапване. Отивай направо утре на преглед.
Виж целия пост
# 288
Много ви благодаря за отговорите момичета, страхотни сте. Отивам днес да видим какво ще следва.
Виж целия пост
# 289
Момичета, на 30.09  пих последното противозачатъчно, сега чакам да ми дойде за да стартираме процедурата. Притеснява ме това, че вместо да ми идва, вече втори ден ми зацапва помалко. Сега съм в дилема дали да се обадя на доктора и да му кажа какво се случва или да чакам да си ми дойде обилно както трябва.
Искам да питам тези от вас, минали веднъж вече процедурата, при вас как е било?
Аз утре отивам на изследвания и назначаване на противозачатъчни. To4icaa,  преди противозачатъчните какви изследвания ти пуснаха?
Виж целия пост
# 290
Мира, ЧПВ е наличен при много хора, но носителството не означава още нищо. Преди процедурата на теб ще ти вземат цитанамазка и ще се види дали има проблем. Ако си първа или втора група, няма да има пречки за започване на процедура. Ако си трета, вече може първо да ти назначат лечение.
Виж целия пост
# 291
Благодаря, Blessitka, правих криотерапия и цитото след нея е ок. Сега предстои контрола за мен и за момчето ми. След нея ще отида при още неизбраният ми доктор да видим с какво започваме.
Виж целия пост
# 292
Момичета, на 30.09  пих последното противозачатъчно, сега чакам да ми дойде за да стартираме процедурата. Притеснява ме това, че вместо да ми идва, вече втори ден ми зацапва помалко. Сега съм в дилема дали да се обадя на доктора и да му кажа какво се случва или да чакам да си ми дойде обилно както трябва.
Искам да питам тези от вас, минали веднъж вече процедурата, при вас как е било?
Аз утре отивам на изследвания и назначаване на противозачатъчни. To4icaa,  преди противозачатъчните какви изследвания ти пуснаха?

Преди противозачатъчните -  ТСХ , МАТ, ТАТ и Пролактин, както и изследване за хепатит и на двамата /с валидност е 3 м/.  Правихме и нова спермограма, тъй като нямахме актуална.

Сега след противозачатъчните- микробиология и цитонамазка както и изследване за ХИВ и Васерман- отново на двамата . Днес - 1 ден от цикъла - хормони пуснахме, и дано всичко да е наред, че такъв рев му ударих в клиниката.
Още веднъж - много ви благодаря на всички за отговорите. Може би щях да пропусна прегледа днес, ако не бяхте вие.
В четвъртък ще ми бият първата инжекция - нещо 150 ... обаче не знам какаво беше.
Виж целия пост
# 293
To4ica, защо си се разстроила? Инжекцията би трвбвало да е мерионал 150 сигурно. Няма нищо страшно, всички сме минали по този път и затова е този форум да се подкрепяме с каквото можем.
Виж целия пост
# 294
Момичета,мога ли с TSH 3.21 да започна стимулация за инвитро?
Мисля утре за всеки случай да пусна още веднъж изследване на TSH за да съм сигурна.
Виж целия пост
# 295
Начев ми е казал,че трябва да е со 2.5 когато е без лечение,тъй като и моето беше над 3 и каза,че първо трябва да свалим под 2  и след това стимулация-така и направих с л тироксин 0.25 дневно спадна за около 2 месеца,ако искаш направи конслултация с него.
Виж целия пост
# 296
Привет момичета ,имам едно въпросче.Трябва да си поставя Прегнил 2×5000IU и тъй като във всяка кутийка си има разтворител и прахче,не разбрах и двата разтворителя ли трябва ползвам или само единият ?newsm78
Виж целия пост
# 297
Привет момичета ,имам едно въпросче.Трябва да си поставя Прегнил 2×5000IU и тъй като във всяка кутийка си има разтворител и прахче,не разбрах и двата разтворителя ли трябва ползвам или само единият ?newsm78
Може и само единия
Виж целия пост
# 298
Привет момичета ,имам едно въпросче.Трябва да си поставя Прегнил 2×5000IU и тъй като във всяка кутийка си има разтворител и прахче,не разбрах и двата разтворителя ли трябва ползвам или само единият ?newsm78
Може и само единия
Благодаря ти Maya Maya Maya Hug
Виж целия пост
# 299
На веднъж ли ще го слагаш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия