Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 91 954
  • 738
# 495
Да, и лекарката това ме посъветва.
Дали има шанс да си навакса...?
Виж целия пост
# 496
Мисля, че е възможно, имаше тук един такъв случай при недобре растящо чхг и бременността си се запази, но да, ти си знаеш, че трябва да пуснеш пак. Стискам палци!
Виж целия пост
# 497
При мен
8 ден след ЕТ - 84
10ден - 94
12 ден -188
14 ден - 454
Виж целия пост
# 498
Мерси, Стелче!

Аз пък искам да питам някоя имала ли зацапване по време на прием на ОК преди процедура? Вече ми се случава за нти път да зацапам, в последсврие и да прокървя по време на прием на ОК, преди беше Регулон, сега съм ан Ясмин. Днес ми е 18то хапче и си имам кръв Sad Писна ми вече. Как ще определя кой ден ми е първи, не е ясно...
При мен почти нямаше цикъл, в който да не ми зацапваше от Регулона. Обикновено след като преполовях опаковката. Но си беше кафеникаво зацапване. На последния месец, в който ги пиех, 4-5 хапчета преди да свърша опаковката, си започна обилно течение баш като цикъл. Лекарката ми каза да ги спирам и на следващия ден ме викна на преглед. Броихме го за първи и почнахме подготовка за ЗЕТ.
Виж целия пост
# 499
Да, и лекарката това ме посъветва.
Дали има шанс да си навакса...?

Ако си имала тпансфер на 2 ембриончена, и двете са се имплантирали, но е спряло да се развива... тогава има забавяне.
Виж целия пост
# 500
Angelie, 1 беше.
Виж целия пост
# 501

Може да се окаже борбено и да навакса ☺
Виж целия пост
# 502
Момичета утре ми е 12 ден на 3 дневни и ще пускам тест.Стискайте палци всечко да е  наред и поне едно да се е захванало.Kissing Heart
Виж целия пост
# 503
Стискаме! Simple Smile
Усмивка, ти направи тест днес? Дано е наваксало ембриончето!!!
Виж целия пост
# 504
Blessitka, чакам следобед резултата. Благодаря ти! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 505
Успех, момичета ! Дано ни зарадвате с хубави новини Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Не знам за Usmivka87 и stz2, ама вече аз с нетърпение чакам в темата положителните им резултати!
Момичета какво стана?
Виж целия пост
# 507
Момичета, 339. Развяхме белия флаг. Много бавно расте, само да не е извънматочна. Понеделник пак тест... ужасно е.
Виж целия пост
# 508
Дано не е, има още надежда! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 509
Усмивка, ще стискам палчета! Дано всичко е наред Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия