Много мина, мъничко остана, скоро ОКТОМВРИЙЧЕто ще гушка мама! - Тема 10

  • 30 823
  • 737
# 120
Около мен само ме съдят,че един вид ощетявам бебето . До преди да забременея доста си похапвах,но вече не ми понася
Виж целия пост
# 121
Всичко ще е наред не бой се дори и да не ядеш . Околните дават акъл винаги ,  игнор и това е.
Виж целия пост
# 122
Ема, преди седмица-две и аз се оплаках от нещо подобно. Ниско долу, като силна менструална болка, по-силна на моменти, отиваща към кръстта. Баш като родилни болки. Даже приседнах на една пейка, че не можех да продължа да вървя. Коремът ми не беше твърд. Абе направо си казах, че се започва. Отпусна ме около 20 мин. след 2 но-шпа. С първата бременност такива болки имах след 5-6 см. разкритие на раждането (до 4 см. така или иначе не бях разбрала).
Виж целия пост
# 123
И аз се мъчих,мъчих да ям месо заради бебчо.Сега като видях,че ефект е нямало и още ми е паднал хемоглобина на фона на цялото тъпкане,се отказах и пак си минах на постно.Изобщо не съм по месото.
Виж целия пост
# 124
Ема, преди седмица-две и аз се оплаках от нещо подобно. Ниско долу, като силна менструална болка, по-силна на моменти, отиваща към кръстта. Баш като родилни болки. Даже приседнах на една пейка, че не можех да продължа да вървя. Коремът ми не беше твърд. Абе направо си казах, че се започва. Отпусна ме около 20 мин. след 2 но-шпа. С първата бременност такива болки имах след 5-6 см. разкритие на раждането (до 4 см. така или иначе не бях разбрала).
Дам точно такива, само че аз бях навънка и съответно се.прибрах 1 час и 30 след като почнаха и като изпох 2 нош-пата и сшед 15 минутки ме отпусна. Черох из нета че лекарите казват че може да се различат истиски от фалшиви, ако вземеш 2 нош пата и не те отпусне до 20 мин:) Така че явно не са истински. И аз с първата бременност разбрах какво са контракции чак като почнах да раждам, сякаш бяха по-силни или всъщност сега като се замисля може и подобни да са били в началото ама понеже знаех чв раждам вече и не им обръщах внимание толкова. Ами сега вече 3.часа не ме е нищо боляло. Надявам се да не се появяват повече щото много ме е страх от првждевременно раждане:(
Виж целия пост
# 125
И аз съм скарана с месото.. не мога и това е. А преди как си ядях лелееее- крила, ребърца, домашни дюнери, домашни бургери. Нямах проблем с нищо. Сега- месо да не видя. Ето, снощи хапнах 3 крила насила.. щях да умра посред нощ от рефлукс. Колко са 50 дни, ще изтърпя без месо..
Виж целия пост
# 126
Хаха и аз се отказвам от опитите 😁 Никакви дни няма да си давам ! От 2:30 съм будна заради някакви леки киселини . То къде гладна си заспах 😂
Виж целия пост
# 127
Мами, извинявам се, че сменям рязко темата,но исках да ви питам, купихте ли вече комплекти за изписване на бебчовците и ако да, откъде ги взехте? Аз обикалям по магазините, разглеждам, но нищо не може да ми хване окото.Всичките ми изглеждат стандартни, еднотипни, а ми се иска нещо красиво ( рокличка от дантела,към нея да има ританки или чорапогащник, шапчица с цвете... нещо такова си представям, преди време съм виждала такива комплекти, сега не намирам нищо интересно Sad ).
Виж целия пост
# 128
В AliExpress 100% съм срещала и отделно из фейсбук мисля,че видях нещо подобно. Ще потърся и ще го публикувам
Виж целия пост
# 129
Не съм купила, но честно казано после половината неща от комплекта ни останаха напълно излишни и неупотребявани. Например, потник, гащи, бодито беше размер новородено и остана обличано веднъж...  Затова мисля да купя просто красив комплект дрешки.
Виж целия пост
# 130
Нищо не ми харесва!! Все едни и същи Sad А това, дето го харесах- 60 лв. Ай, няма нужда! И без това като го сложат в пелената или порт бебето ще му се вижда само муцунката. Тия дни и ние ще се огледаме за дрехи това-онова, че както казах сме наникъде..
Виж целия пост
# 131
https://cocoa-bg.com/category/99/komplekti-za-izpisvane-momiche.html
Това са едните които знам ,а ето едно другото
http://malkata-moda.com/oficialen-komplekt-roklya-5-chasti.html
И аз Лизи се спрях на комплектче което си е просто сладурско и после да го носим. Така,като мислех че октомври ще раждам заложих на плътното и се отказах от рокличките,но ето ,че ми се очертава септември а втората половина я дават лято и май пак ,ще загледам роклетата 😁
Виж целия пост
# 132
Не съм купила, но честно казано после половината неща от комплекта ни останаха напълно излишни и неупотребявани. Например, потник, гащи, бодито беше размер новородено и остана обличано веднъж...  Затова мисля да купя просто красив комплект дрешки.

Аз също не искам комплект, съдържащ камизолка, кърпичка, лигавник, или такива подобни.Няма смисъл от тях.На сина ми бях купила преди 3 години страхотен комплект.Съдържаше : боди, гащеризон, шапка, ръкавички и страхотна, дебела пелена, тип портбебе.Всичко си ползвах и след това.Но сега ми е много трудно да избера.Или, може би, все още не са изкарали по-плътни дрешки, подходящи за есенно-зимния сезон.Ако видите нещо подходящо онлайн, или в H&M, LC Waikiki или такива подобни, ще се радвам да се сетите за мен и да пишете Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 133
Ние в неделя ще ходим в Кики и ХМ. Ако нещо ми хареса, ще кажа.
Виж целия пост
# 134
Свеки ни подари много красиво порт бебе. Остава да избера някой красива дрешка само. А това че ще е топло края на септември е супер. Дано и в началото на октомври е така, че да ходим по разходки Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия