Много мина, мъничко остана, скоро ОКТОМВРИЙЧЕто ще гушка мама! - Тема 10

  • 30 823
  • 737
# 390
И аз днес усещам повече стягане и болки като преди цикъл. Забелязвам, че като лежа на една страна и всичко е наред. Ако и утре съм така, отивам пак в спешното на МД. Нали наблюдаващата ми е във ваканция все аще, но не вярвам да я изчакам до понеделник за уговорения час. Тогава ще съм ден преди 35-та, а още нито веднъщ не са ми правили запис на тонове и почвам да се изнервям вече....
Виж целия пост
# 391
Аз днес пътувам на 40 км от нашият град. И по средата на пътя ме стегна кръста. Май беше контракция.
Аз от другата седмица започвам със записите на тонове. Ще съм в 34 г.с и тогава ще ми дадат и болничния за 45 дни.
Лека полека вървим към заветната среща Wink
Виж целия пост
# 392
Тони, ти това спешно на МД за нищо го нямаш хахагахах:) Всеки път си в някакъв филм голям:)

Аз за анален секрет за първи път чувам че и такова имало.

Мен почват да ме викат на две седмици чак след 35-та:) Аз все на такива спокойни лекари попадам които са на мнение че ако всичко изглежда добре няма нужда да кисна пред кабинета им през 2 седмици.
Виж целия пост
# 393
Joy Joy Joy
Абсолютно! Понякога тайно ходя на преглед, защото приятелят ми ще ме погледне "особено" пак. Ама какво да направя, не ми си поемат никакви рискове на този етап Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Споко за тоновете, аз съм в 35 г.с. от днес и изобщо дума не е ставало за следене. Та има и по-зле ми е мисълта Grinning
Ще видим следващата седмица като отида на преглед какво ще каже д-ра и дали въобще ще каже нещо. Wink
Виж целия пост
# 395
Joy Joy Joy
Абсолютно! Понякога тайно ходя на преглед, защото приятелят ми ще ме погледне "особено" пак. Ама какво да направя, не ми си поемат никакви рискове на този етап Simple Smile
Щом така се чувстваш по-спокойна, ходи си:) Само да се похваля че пак сме в режим на водата до 11-ти септ без топла водааааа......ужас
Виж целия пост
# 396
Ема пробвай bianacid за киселините . На мен ми помогна и прочетох и тук добри отзиви Simple Smile
Оххх помагайте Sad как да се стимулирам и да се надигна от този диван 😁 Дори не гледам тв ,а само си лежа хахаха . Днес изпаднах в истерия още рано сутринта 😂😡 развиках се на мм че ми писна да стоя в нас и да чистя и готвя и пак да е всичко наопаки 😁 Наистина нз как го правя 😡 До преди месеци ми светеше ,а последно време мисля че колкото повече подреждам толкова повече е разхвърляно 😁 А бебето идва след 23 дни !!!!! Не съм прала нещата му... педиатър нямам ... все отлагам и се дразня вече
Виж целия пост
# 397
И при мен е пълен хаос, май колкото повече си седи човек вкъщи толкова повече забелязва нещата, които го дразнят. И аз си казвам ей сега ще свърша това това това и като погледна часа то пак станало следобед... Confused
Я кажете как мислите да обличате бебоците първите месеци за разходка навън и за ходене на консултация евентуално. В един сайт пишеше-боди с къс ръкав, над него ританки и блузка или цяло памучно космонавтче и отгоре вече дебело такова и шапчица ? Мамит  повече опит ще кажат, защото имам само бодита и цели космонавтчета за седене вкъщи
Виж целия пост
# 398
Аз нямам опит ,но мисля да се придържам към правилото +1 на това което аз нося. Но зависи де .. моята ,ще я родя на 30-35 градуса . Определено,ще заложа на боди с къс ръкав ,ританки и някаква горничка ,но времето ,ще е топло.... Страхувам се да не я претопля .
Виж целия пост
# 399
Хора, от кого се взима направление за очен? :/
Виж целия пост
# 400
Хора, от кого се взима направление за очен? :/
доколкото знам всички направления се взимат от ЛЛ
Виж целия пост
# 401
Благодаря!

Мен с ЦРП 7 ще ме карат да правя някакви изследвания... Дано всичко е наред. Тази седмица вече 3 пъти ми взимаха кръв (тамън понеделник, вторник и сряда), на едната ръка ми спукаха вена, а бе - РАЙ... Да свършва вече, че почвам да пуша от ушите.
Виж целия пост
# 402
На мен няма да ми правят записи на тонове.Вчера 20 минути ме гледаха на ехограф.Доки гледа кръвоток,сърце,всичко.След две седмици пак и после сигурно направо за раждане. Grinning То се вижда ясно,че съм с контракции през една минута.Вчера още като легнах за преглед и почнаха.Док ги видя.
Виж целия пост
# 403
Малеее ,Стефи при теб явно контракциите са си наистина сериозни. Много да се пазиш ,Ей !!!!!
Виж целия пост
# 404
Ехаа, Стефи Hug Малко остана до големия ден! Simple Smile Още малко ще се пазиш и излежаваш, пък после ще наваксаш с движенията:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия