Много мина, мъничко остана, скоро ОКТОМВРИЙЧЕто ще гушка мама! - Тема 10

  • 30 823
  • 737
# 405
Здравейте! Аз днес бях на консултация (34с.) и ми дадоха направлението за ходпитализация и изследванията от началото на бременността. От следващата седмица започват тоновете. И да се оплача.... за мое съжаление ще трябва да се планира секцио, защото не ми се вдигна плацента...
Виж целия пост
# 406
Добре дошла в клуба ! Погледни го от добрата страна - няма да се мъчиш 😁 Секциото не е чак толкова лошо . Свиква се с мисълта . Аз даже вече му се радвам 😁
Виж целия пост
# 407
Аз нищо не пипам в нас.. срам, не срам.. даже мъжът ми тази сутрин в 7 ч е чистил прозорци , защото ще имамв гостенка и да не се изложим. У дома е кочина, на детето нищо почти не сме купили. Онзи ден купихме течен препарат, че да изпера нещата, които сме му взели.
А трябва да правя списък с важни неща за купуване. И отделно за мен и за бебето в болницата ( както ни посъветваха на училището днес). От юли съм си у дома, за 5 пари работа не съм свършила!
Виж целия пост
# 408
На мен днес ми излезнаха резултатите от МБ, и се притесних че пише левкоцити -5. Но доктора ме успокои, че за бременна е нормално и всичко ми е наред.
Относно записа на тонове -нещо напоследък нямам късмет. Трябваше да започнат от следващата седмица, всяка сряда има в болницата в която се следя, което се пада на 06.09 и ги прави една единсвена акушерка, която тогава била отпуска. И първите ми тонове ще са на 13.09. С термин 05.10, ако отида 2 пъти на запис на тонове пак ще е добре. Grinning
Отделно още до никъде не съм я докарала днес си изпрах хавлията за болницата и до тук съм с багажа.
Сега чакам потвърждение дали има количката, която искаме да купим до сега в 2 сайта ми казват че я нямат. Този е трети. Стискайте палци...
Чета пишете за педиатри.и това не съм уредила, надявам се моята лл да не ми откаже, тъй като е и педиатър, но май трябва вече да се обадя. Трябва да боядисваме и какво ли ощд не и до никъде. Все си казвам, че има време...а то остана 1 месец. И започнах да се изнервям. И си изкарвам всичко на ММ, как ме търпи не знам.
Виж целия пост
# 409
Мен пък утре ме приемат за 4 дни да ми следят инфекцията Rolling Eyes . Тръпна от вълнение Smiley

Мамчета, стягайте се - малко остана, ведро настроение на макс, че трябва със здрав дух да ги посрещнем бебоците и това е по-важно от всичко останало. И да не сте измили/изпрали/изгладили - боли ви, не ръководите държава, ще се оправите с прането, една метла и парцал, колко му е. Важното е да сте спокойни, не гледайте другите и не тръгвайте с някакви очаквания. Каквото-такова, всеки си има ритъм. Може пък сега тялото ви да иска почивка в крайна сметка.
Виж целия пост
# 410
Дес ,провери ли където ти казах ?

http://detence.bg/search?controller=search&orderby=position& … D0%B5%D0%BD%D0%B5
Виж целия пост
# 411
Аз да се оплача, от днеска почна да ми става много лошо, киселини, бебето се е вдигнало ужасно нагоре и ми се гади отвреме наврем,немога да седя изправена на стол. Се едно се върнах в първото тримесечие когато не ми беше добре. Мерих си 100.пъти кръвното днеска да видя да не е там проблема че имах белтък последния път в урината, не 100/70; 116/77, абсолютно нормално.Явно бебето е наедряло. Абе изобшо с тая бременност само се оплаквам. Ужасна съм....А и седенето вкъщи зле ми се отразява, на работа съм но работя от вкъщи и съм сама по цял ден, и изперквам че няма с кой две думи да си кажа:(
Виж целия пост
# 412
Еее Joony, успех. Евалата каква си спокойна. Ама ти си напред, и да тръгнеш да раждаш всичко ще е ок.
Виж целия пост
# 413
Да. И благодаря за сайта. Това ми е следващия вариант, защото вече бях изпратила запитване към другите сайтове. Лошото е, че и в двата сайта ми казаха че по това време чистели складовете, тъй като през август били един вид в почивка и от средата на септември отнови ги зареждали и чакали и нови модели. Малко като лудите преди 2 вечери ли беше (не помня) в 3 вечерта изпращах запитвания. Ще видя утре какво ще ми кажат и ще звъня в детенцето.
 Ако не.. ще пращам ММ в последния момент да купува, лошото е, че всеки си изказва мнението (първо дете е не само за нас, но и за родителите и на двамата е първо внуче и всеки се обажда, на моите се накарах, неговите още малко ще търпя) и накрая се притеснявам че ще купи някоя количка, която се харесва на роднините, не и на нас.
Оф. Стига съм се оплаквала... Grinning
Виж целия пост
# 414
И мен ме побъркаха с тея складове и глупости Ама още преди 2 месеца Simple Smile явно репертуара е един и същ 😂😂
Много е важно ти да си харесваш количката . Няма значение кой какво мисли . Ниска ,висока, тежка, лека , 100в1 ,10в5 ..ти ще си я ползваш Simple Smile акъли много,но файда от тях няма 😁
Виж целия пост
# 415
Момичета сега попаднах на сайт baldoza.com и честно казано съм изненадана от цените . Има нощници за кърмачки от 13лв , ританки за новородено по 5лв , колан за след раждане 10лв.... Ей такива нормални Simple Smile
Виж целия пост
# 416
Ние у дома сме си наумили всеки за себе си каква количка харесва. Аз една, мъжът ми друга. С диапазон в цената от 400 лв.. но накрая ще стане на моето, защото той казва, че е абсурд да настоява на своето, предвид, че аз ще я бутам по цял ден.
Виж целия пост
# 417
Бях на среща с бебка. Още е с увита пъпна връв. На 11 и на 18 съм на запис на тонове. Ако искам планово секцио трябва да кажа на 18, ако не искам на 21 сваляме конците и чакаме за нормално раждане. При евентуален проблем по време на раждането ще се предприема спешно секцио. И аз май се навивам за секцио, мисля си че рискут за бебето е по-малък.
34+5 дни е 2760 г., излиза че качва по 300 г. на седмица.
Виж целия пост
# 418
Бебката ти е чудесна!! Моят дундьо е слабичък- в 33 г.с е 2200 гр Sad Ама пък е направил бузки за един месец. Пости е качил 1 кг за месец. Ама главата му е все така големичка..Отговаря на 36та седмица.
Виж целия пост
# 419
Бях досега на ЖК, и бебето си отг.както си е една седмица напред. 30+5. Нямам идея колко килца е, не ти казват на ЖК в МД. Но важното е че е добре:) Хайде още.малко и в 8-ми лесец, иупиии. Лекаря почна да ме вика.през две седмици вече, много странно,.сигурна съм че.първия път почнаха чак от 34-та сед нататък. Тонове да сме записвали, викам добре...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия