Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на потребителите за бебешката козметика на Nivea за бебета?
Как да различим постепенно изтичане на околоплодни води?
Кое масло е подходящо за мазна кожа на бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на потребителите за бебешката козметика на Nivea за бебета?
Форумът съдържа различни мнения относно бебешката козметика на Nivea. Някои потребители съобщават за отрицателни преживявания, като алергични реакции и неприятен аромат след употреба на продуктите. Други предпочитат български марки като Бочко и Здраве, тъй като имат доверие в тяхната качествена и подходяща за бебешка кожа козметика. Важно е да се отбележи, че изборът на козметика за бебета може да зависи от индивидуалните нужди и реакции на конкретното бебе.
-
Как да различим постепенно изтичане на околоплодни води?
Форумът предоставя информация за различните начини за разпознаване на постепенно изтичане на околоплодни води. Участниците обсъждат потенциалните опасности и препоръчват консултация с лекар. Те също така споменават използването на специални тестове, които могат да помогнат при идентифицирането на околоплодните води. Важно е да се потърси медицинска оценка и наблюдение при подобни симптоми.
-
Кое масло е подходящо за мазна кожа на бебе?
Форумът обсъжда различни мнения относно подходящите масла за мазна кожа на бебето. Някои участници препоръчват чисто бадемово масло от био магазин, тъй като е подходящо за новородени. Други споменават, че маслото от авокадо и маслото от ядки кашу също се считат за подходящи за бебешка кожа. Важно е да се отбележи, че изборът на масло може да зависи от индивидуалните нужди на бебето и е препоръчително да се консултирате с педиатър или специалист по кожни заболявания.
-
Как да различим контракциите по време на бременността и дали са опасни?
-
Какви са потенциалните странични ефекти от приема на желязо?
Ама пък е направил бузки за един месец.
успех и на теб
Добре, че реших все пак да започна по-рано, както мислех в средата на Септември да ги почвам, щях сигурно да изпадна в нервна криза. Имам чувството, че съм изгладила купища дрехи, а всъщност са супер малко, само тези, които аз съм купувала и то не всичко от тях!
Днес изгладих комплектите за легло и количка. Още никой нищо не ми е дал и да ви кажа започвам да се дразня. Като ми стоварят един чувал дрехи какво ще ги правя, в 9-ти месец или вече родила?? Може да звучи егоистично, защото никой нищо не е длъжен да ми дава или да мисли как ще се оправям, но въпреки това се ядосвам. Майка ми ще идва скоро и ми се искаше дотогава да са ми дали поне част от нещата, да ги изпера и тя да ми помогне с гладенето. Като се роди бебка няма да е чак така, защото сега всичко на куп трябва да изгладя, но все пак си е занимавка и то досадна и изморителна. Крака, кръст, гръб, ръце, врат, всичко ме боли от това гладене!


И с дрехите същото, ти с малкото бебе, без изграден режим, ще тръгнеш да оправяш дрехи! Да не говорим, че се въздържам от покупки, защото ще ми дават, но аз не знам какво точно ще ми дадат и накрая по спешност ще трябва да купувам нещо, а хич не обичам така. Но аз съм си виновна, че съм такава припряна, а и затова не обичам да разчитам на хората...