ОмагЮсан прЪвУписТен кръК- 110

  • 61 175
  • 742
# 270
Ех, грехота е така да я унЕжават тези прИстъпници, бЪндити и мафиЯти.  Laughing
Виж целия пост
# 271
Една запетайка ме застреля.

Цитат
Не, се обиждай и аз съм Рак
Виж целия пост
# 272
Една запетайка ме застреля.

Цитат
Не, се обиждай и аз съм Рак

В този ред на мисли, едно време четях във фейсбук постовете на майката на Антония Петрова. Тази жена слагаше запетайки почти след всяка втора дума. Simple Smile

Цитат
Аз пък да се "похваля" с някакви пъпки от 2 дни, днес са повечко.  Много ме чеши

Цитат
най-накрая успях да отиди до тоалетната
ми беше обеснено
Виж целия пост
# 273
Цитат
на куп до сега
Виж целия пост
# 274
Цитат
кароцарски език
Виж целия пост
# 275
Цитат
Успяхте да ме размеете, въпреки, че бях зле разтроена.

Цитат
Агетираш ни

Виж целия пост
# 276
Агетирам въ за разтроен пръвупист на кароцарски език

Цитат
свинско ръгу ...  телешко ръгу
Мноого се ръгат тия животини. hahaha
Виж целия пост
# 277
Цитат
Освен гърбав в профил, ами и в анфас
Ох, те хората българския не могат да оправят, ти им се огледа във френския. Направо си се заяждаш.  Laughing Hug
Виж целия пост
# 278


деЦки!
ФБ реклама.  ooooh!
Виж целия пост
# 279
Цитат
Бояджий Фаянсаджий
Виж целия пост
# 280
Цитат
да но за съжеление
особенно
по светли
Виж целия пост
# 281
Цитат
децка учителка в децка градина

Цитат
във пощата или във митницата
Виж целия пост
# 282
Влизам с "днес се роди нашата рождбичка"
Виж целия пост
# 283
а да Simple Smile и във връзка с "децки", срещала съм "гръдски"
Виж целия пост
# 284
Цитат
как трябва да изглежда и мириши.
Цитат
Дай шанс на мъжът който ще срещтнеш да те упознае… като го срещтнах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия