Hurra, hurra, die Schule beginnt - или наесен, с песен - 196-та немска тема

  • 68 966
  • 741
# 570
Много ти благодаря  bouquet сега остава да разберем дали е добре да се отрегистрира или не предвид, че после пак ще търси работа на територията на Германия  Thinking

A как стои въпросът с таксата телевизия?
Виж целия пост
# 571
Ами точно заради нея се чуди дали да се отрегистрира или да я плати, но сигурно ще я плати нали така и така след месец-два пак ще се върне  Thinking
Виж целия пост
# 572
Преди време писахте за разни сайтове за ученици (за упражняване на учебния материал), но тогава не им обърнах внимание и нещо май не намирам правилните. Някой би ли бил така добър да ми ги напише пак? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 573
Таксата за телевизия се плаща само един път за жилището, тоест който живее там я плаща. Ако остане регистриран ще си запази ли жилището или ще се регистрира при приятел?
Виж целия пост
# 574
Момичета, решила съм да правя един сладкиш, но рецептата е с крема сирене. Имате ли идея кой немски продукт /имам предвид от тукашните магазини/ се доближава най-много до бг крема сирене???
Виж целия пост
# 575

За мен лично фришкезето от лидл е точно като крема сиренето,  ето това
http://www.discounter-preisvergleich.de/Frischkaese-Der-Sahnige-LIDL-21125.html
Или Филаделфия, но е по-скъпо.
Виж целия пост
# 576
Момичета, решила съм да правя един сладкиш, но рецептата е с крема сирене. Имате ли идея кой немски продукт /имам предвид от тукашните магазини/ се доближава най-много до бг крема сирене???


Frischkäse се казва.
И аз се каня да правя един такъв сладкиш, ама да видим кога ще стане.

ana.ana, писали сме заедно.
Мерси за инфото.
Бях намерила чрез гугъл  в Алди фришкезе, но още не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 577
ММ се е взел Лебара карта но пък сега нещо не е сигурен, че ще може да я ползва от Бг, някой знае ли дали има включен роуминг?
Виж целия пост
# 578
ММ се е взел Лебара карта но пък сега нещо не е сигурен, че ще може да я ползва от Бг, някой знае ли дали има включен роуминг?
от миналата година лятото вече няма роуминг в ЕС! Няма какво да търсите какви са цените за роуминг за страните от ЕС, Исландия, Норвегия и Литенщайн.
Виж целия пост
# 579
Да, да интересува ме дали е автоматично активиран роуминга т.е. когато ходих до Германия за да мога да ползвам там телефона си се обадих във Виваком да ми го пуснат., а иначе не се тарифира. 
Виж целия пост
# 580
Синьо, моите деца ползват основно www.schlaukopf.de. Особено до 4 клас има много добри въпроси. Голямата щерка, гледа разни ютуб канали с клипове по математика, физика и т.н. Мога да я попитам кои са, ако те интересува.
Виж целия пост
# 581
Да, да интересува ме дали е автоматично активиран роуминга т.е. когато ходих до Германия за да мога да ползвам там телефона си се обадих във Виваком да ми го пуснат., а иначе не се тарифира. 
За нас винаги е работил роуминга с Либара, не е трябвало да се обаждаме да го вкл.
Виж целия пост
# 582
Благодаря, а след изтичане на 30 дневния срок на валидност ако не се плати отново спират ли я или има само входящи обаждания, че нещо не ми стана ясно newsm78
Виж целия пост
# 583
Какви са тези 30 дни? Ние не сме на план. Плащаме, говорим или не, няма много значение. Мисля ако изобщо не се ползва известно време (месеци наред), я спират. Вие на някакъв план ли сте взели карта?
Виж целия пост
# 584
Синьо, моите деца ползват основно www.schlaukopf.de. Особено до 4 клас има много добри въпроси. Голямата щерка, гледа разни ютуб канали с клипове по математика, физика и т.н. Мога да я попитам кои са, ако те интересува.

ДжейДжей, на мен би ми била полезна информацията с ютуб каналите и ще съм благодарна, ако питаш дъщеря ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия