Размяна на емоджи фигурки от Billa

  • 53 762
  • 412
# 195
Търсим:

Хот дог

Имаме:

Ракета - 2 бр.
Тиква
Очи


Лична размяна в София, пл. Славейков.
Виж целия пост
# 196
Здравейте
Заменям ракета, сладолед и рибен зрънцо за терабайт и доплащам.
Виж целия пост
# 197
Здравейте, имаме 14 броя и съответно търсим 10. Но не им знам имената. Имаме и много повтарящи се. Да снимам ли или можете да ми помогнете къде има списък, който да ми помогне да свържа картинки с имена. Благодаря предварително.
http://tinypic.com/view.php?pic=1zld377&s=9#.WdTAW1JK3Ng
И аз търся доста. Можем да се разберем нещо.
Редактирам с обещаните ни и обещаните от нас в червено.
Благодаря много.  Hug
Значи търсим:
Луна
Ракета
Терабайт
Маймуна
Тиква
Палец нагоре
Дай пет
Пица
Сърце
Рибен зрънчо с врътка
Имаме за размяна:
Ако - 3 бр.
Жаба
Поничка
хог-дог
котка с очи-сърца
тъжен джийн
очи
устни
извънземно
усмивка
От София сме.
Ако някой се интересува, да пише. Мога в събота и неделя или вечер след 19,00,


Виж целия пост
# 198
Ирина,нямам другите които търсите,на нас ни останаха Терабайт и  Жаба!
Виж целия пост
# 199
Търся: дай пет, палец на горе, луна, устни, поничка.

Предлагам: зубър, ракета, ако, тъжен, пица, усмивка, извънземно.

От Варна съм, но разменям, и по пощата.
Виж целия пост
# 200
Търся терабайт и дай пет.
Предлагам сърце, ракета, луна, извънземно,пица, тиква,очи, поничка и палец нагоре.
Виж целия пост
# 201
Ирина,разменям ракета за извънземно,съгласна ли сте?
Ракетата ми я обещаха вече. Дали нямате от другите? Актуализирах списъка си по-горе.
Виж целия пост
# 202
Здравейте,

Търся:
пица, хотдог, сладолед, курабийка, тиква, сърце, жаба, маймуна,терабайт

Предлагам:
Джийн и очи в Бургас
Поничка и очи в София
Виж целия пост
# 203
Чета темата едва от днес, но ми прави впечатление, че доста търсят Терабайт . Ако е така, не им прави чест на Билла. Коректно би било всички фигурки да са произведени по равно.  Crossing Arms
П.П. Видях, че споменавате и стикита. Ние имаме тези
Скрит текст:
Ако някой се интересува за размяна срещу емоджита, да пише.
Виж целия пост
# 204
Ирина почти всички търсим Терабайт и Дай пет.На борсата пред Била за размяна в Събота и Неделя в Пловдив всички дошли деца търсеха тези две емоджита.
Но не само на Била не им прави чест.
Винаги е било така,всички колекции които сме събирали до сега стикита,карти, чипове Чипикао,спинери,стикери на Била е все едно и също.Определени номера или вид се пускат в по малък тираж за да може да купуваш до безкрай,с надеждата да ти се падне и да завършиш колекцията.Както например на един кашон с кроасани на Чипикао,който е от 30 кроасана има само един метален чип,и те все се повтарят едни и същи номера.И ако не разменяме ,няма събиране.....на която и да е колекция.
Истината обаче е че досега такъв бум от всички да търсят едно и също не е било.

В този ред да попитам някой знае ли,дали ще се дават емоджита на 15 лв.сметка след приключването на играта до изчерпване на количествата или ще ги изтеглят от магазинната мрежа.Понеже официално днес играта преключва.
Виж целия пост
# 205
Наистина не им прави чест на Билла, днес помолих на касата да опипам пакетчетата  т.е. да си изберем и от един кашон едно до друго маймуна, хот-дог, сърца и обичайните, които всички имаме. Но терабайт и дай пет нямаше.Кашона го отвориха пред мен, така че при следващи подобни зарибявки, с цел повече да купувам за да ми се падне нещо, което го няма или е ограничено просто няма да участвам и разстройвам детето си.А колкото до това , че днес приключват , не е вярно, казаха , че още седмица ще ги има.Аз лично приключих с покупките там , все едни и същи маймуни . По лошото е , че други продават за по 15 лв терабайт .
Виж целия пост
# 206
Ядосах се е им писах през формата за контакт в сайта им.
Не че ще ме отразят, де.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 207
Привет 🦋
Търсим само Терабайт

Повторки:


Размяна по пощата или еконт!

П.п: Не продавам и не купувам емоджи-та! Не ми предлагайте Терабайт за 50-60лв. нито срещу 20-30бр! Не отговарям на тези съобщения и предложения за размяна! Всеки иска да зарадва децата си, не правете бизнес от това!
Виж целия пост
# 208
 vip_petq,а бихте ли подарили някои от тях?
Имаме само поничката и нямаме за размяна.
Но пък имаме стикита....
Виж целия пост
# 209
Имаме за размяна ракета и 2 сладоледа.
Търсим терабайт, сърце, пица, хотдог, поничката, зубър, рибен зрънчо.
От София - удобен район за размяна Южен парк, Била на Софийски герой и Била на бул.България (събота/неделя).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия