Размяна на емоджи фигурки от Billa

  • 53 762
  • 412
# 180
правя размяна само от варна и търся терабайт
Виж целия пост
# 181
Актуализирам:

Търся:
Дай пет
Терабайт
Ако
Палец
Луна

Предлагам
Тъжен джин 2
Усмивка 2
Рибен зрънчо

И от последните стикита предлагам:
Патладжан
Лук

За центъра на София и по линията на метрото.
Виж целия пост
# 182
нямам дай пет
Виж целия пост
# 183
Привет,момичета!
Не пазарувам от Била,много ми е далеко..
Детето вижда,че в училище си ги разменят децата и то иска...
Ако някой иска да ни подари повторките си,ще му бъдем безкрайно благодарни!
Виж целия пост
# 184
Привет 🦋
Търсим само Терабайт

Повторки:


Размяна по пощата или еконт!

П.п: Не продавам и не купувам емоджи-та! Не ми предлагайте Терабайт за 50-60лв. нито срещу 20-30бр! Не отговарям на тези съобщения и предложения за размяна! Всеки иска да зарадва децата си, не правете бизнес от това!

















Виж целия пост
# 185
Да актуализирам. Търся само Терабайт.

На повторки има:
Сърце
Сладолед
Тиква
Луна
Зубър
Джийн
Тъжен Джийн
Усмивка
Извънземно
Маймуна
Хот-дог
Очи
Ракета
Поничка
Котка със сърца

Давам няколко за липсващото. София
Виж целия пост
# 186
Здравейте
Търсим само терабайт имаме за размяна сладоледа
Виж целия пост
# 187
Здравейте!

Актуализирам.

Търся:

Дай пет
Палец нагоре


Предлагам

Курабийка-3бр
Пица-2бр
Усмивка
Устни
Жаба

Размяна по пощата с препоръчано писмо.

Виж целия пост
# 188
Здравейте, имаме 14 броя и съответно търсим 10. Но не им знам имената. Имаме и много повтарящи се. Да снимам ли или можете да ми помогнете къде има списък, който да ми помогне да свържа картинки с имена. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 189
Здравейте, имаме 14 броя и съответно търсим 10. Но не им знам имената. Имаме и много повтарящи се. Да снимам ли или можете да ми помогнете къде има списък, който да ми помогне да свържа картинки с имена. Благодаря предварително.
http://tinypic.com/view.php?pic=1zld377&s=9#.WdTAW1JK3Ng
И аз търся доста. Можем да се разберем нещо.

 
Виж целия пост
# 190
Здравейте.

Tърся Джийн.

За размяна имам Курабийка и Ако.

Поздрави!
Виж целия пост
# 191
Здравейте,

Търся Дай пет.

За него давам всичко повтарящо ми се - тиква, маймуна, сладолед, тъжен джин, усмивка, котка с очи сърца, пица, палец нагоре.
Виж целия пост
# 192
Актуализирам:
ПОВТАРЯТ СЕ-Усмивка,Ракета,Поничка
ТЪРСЯ-жаба и терабайт!
Виж целия пост
# 193
Здравейте.

Tърся Джийн.

За размяна имам Курабийка и Ако.

Поздрави!

пиша на лични
Виж целия пост
# 194
Привет,

Търсим

Усмивка
Дай пет
Терабайт
Пица
Луна
Сърце
Тиква
Курабийка
Хот дог

Имаме за размяна
Палец нагоре х 2
Жаба  х 1

Имаме и стикита от последните, разменяме ги за емоджита - киви х3 тиква х 3, портокал х 3, домат х 3, праз х 2, картоф х 1, банан х 1, патладжан х 1, боровинка х 1, киви х 1

АКТУАЛИЗИРАМ

Търсим

Дай пет
Терабайт
Луна
Тиква
Курабийка
Хот дог
Джийн

Имаме за размяна
Палец нагоре х 2
Жаба  х 2
Маймуна х2
Ако х 1
Извънземно х 2
Ракета х 1
Очи х 1

Имаме и стикита от последните, разменяме ги за емоджита - киви х3 тиква х 3, портокал х 3, домат х 3, праз х 2, картоф х 1, банан х 1, патладжан х 1, боровинка х 1, киви х 1
[/quote]

Съжалявам, но не мога да се доверя на пощите като начин за доставка. От София сме - района на Лозенец, болница Токуда, Надежда 2, Толстой
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия