Размяна на емоджи фигурки от Billa

  • 53 762
  • 412
# 225
Търся:
Терабайт
Палец
Ако


Предлагам
Тъжен джин 2
Усмивка 2
Поничка

И от последните стикита предлагам:
Патладжан
Лук

За центъра на София и по линията на метрото, може и по пощата..
Виж целия пост
# 226
Привет,

Сега търсим рибен зрънччо, имаме за размяна

Палец нагоре х 1
Жаба  х 1
Маймуна х 2
Ако х 2
Извънземно х 3
Луна х 1
Очи х 1
Тъжен джийн х 1
Усмивка х 1
Сладолед х 4

Имаме и стикита от последните, разменяме ги за емоджита - киви х3 тиква х 3, портокал х 3, домат х 3, праз х 2, картоф х 1, банан х 1, патладжан х 1, боровинка х 1, киви х 1

Съжалявам, но не мога да се доверя на пощите като начин за доставка. От София сме - района на Лозенец, болница Токуда, Надежда 2, Толстой
Виж целия пост
# 227
Здравейте, имаме 14 броя и съответно търсим 10. Но не им знам имената. Имаме и много повтарящи се. Да снимам ли или можете да ми помогнете къде има списък, който да ми помогне да свържа картинки с имена. Благодаря предварително.
http://tinypic.com/view.php?pic=1zld377&s=9#.WdTAW1JK3Ng
И аз търся доста. Можем да се разберем нещо.
Редактирам с обещаните ни и обещаните от нас в червено.
Благодаря много.  Hug
Значи търсим:
Луна
Ракета
Терабайт
Маймуна
Тиква
Палец нагоре
Дай пет
Пица
Сърце
Рибен зрънчо с врътка
Имаме за размяна:
Ако - 3 бр.
Жаба
Поничка
хог-дог
котка с очи-сърца
тъжен джийн
очи
устни
извънземно
усмивка
От София сме.
Ако някой се интересува, да пише. Мога в събота и неделя или вечер след 19,00,




Здравей, Ирина!

Ние имаме Луна. Търсим Поничка. Писах на лични.

Поздрави!
Виж целия пост
# 228
Някай да има рибен зрънчо за размяна
Виж целия пост
# 229
Търся:
Терабайт
Палец
Ако


Предлагам
Тъжен джин 2
Усмивка
Поничка

И от последните стикита предлагам:
Патладжан
Лук

Имам и много стикита от старите колекции, ако на някой му трябва нещо, ще търся.
Палецът и акото са ми предложени, но не мога да разбера как може да има толкова несериозни хора. Уговарят се, изчезват, не оставя телефони, какъв е смисълът.
Виж целия пост
# 230
Принцеса Лея, всеки ден се чудя същото Simple Smile Пишат ми, уговаряме се и накрая изчезват Simple Smile И аз се чудя какъв е смисъла Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Някай да има рибен зрънчо за размяна
Имам го,търся Курабийката
Виж целия пост
# 232
Да и на мен ми се случва да ми пишат с предложение за размяна, да им пратя адреса си и после никакъв отговор. Може би просто са заети или междувременно намират каквото търсят и не се обаждат повече. Поне драснете ред, че се отказвате. Поздрави на всички колекционери!
Виж целия пост
# 233
Честит световен ден на всички "емоджита". Особено на "Терабайт" и "Дай пет" Hug
Виж целия пост
# 234
.
Виж целия пост
# 235
Търсим само Терабайт!
Предлагаме Джийн, Ракета, Усмивка, Зубър.
Лична размяна в София, в Студентски град, по линията на метрото, но разменям и на места, удобни за вас, размяна по пощата също не отказвам.
Виж целия пост
# 236
Търсим  пица, хотдог, сърце, терабайт, рибен зрънчо.
Имаме само сладолед за размяна. От София.
Виж целия пост
# 237
Здравейте!

Ние имаме "повторки" на:
Хот дог
Курабийка
Извънземно
Усмивка
Маймуна
Луна
Сладолед

Търсим:
Терабайт
Дай пет
Поничка
Пица

Пишете, ако някой иска да разменим.

Поздрави и хубав ден на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Търсим Курабийка,
повторка -
Хот дог,Рибен зрънчо,Сърце,Пица,Сладолед,Усмивка,Очи,Зубър,Жаба,Ако,Палец нагоре,,Маймунка,Тиква,Джийн.
Вчера подарих Терабайт на едно детенце на нашата Била,детето щеше да припадне-сто пъти ме пита дали наистина му го подарявам hahaha Joy
Виж целия пост
# 239
Тези, които имат Дай пет, без бой да признават в кои магазини са им се паднали Smiling Imp

Освен него, търся сладолед и сърце.
Имам Палец нагоре и Маймуна.
Лична размяна в София - Красно село и близките квартали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия