Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 923
  • 3 846
# 1 755
Харесва ми да слушам Миглена.

Богданска ми става все по-неприятна. Лигава и инфантилна.
Виж целия пост
# 1 756
Ух, много е кофти озвучаването в студиото, почти не го чух Дилов-Син какво каза
Виж целия пост
# 1 757
Ми аз пък я харесвам Богданска и искам и краката, и дупето!
Ще ме уморят тия, никаква индивидуалност! Генчо - клоун, те да не останат по-назад - Патрашкова клоун в главата(като пачуърк е), Дилов в брадата...
Виж целия пост
# 1 758
Патрашкова все едно има засъхнало лайно на главата.

Богданска на външен вид ми харесва много, щеше да е съвършена, ако беше и умна.
Виж целия пост
# 1 759
Патрашка и тя се притеснила за шранговете Joy
Виж целия пост
# 1 760
Да земат и микрофоните да си оправят по време на паузата.  Вяло , много вяло.
Виж целия пост
# 1 761
Богданска е красива, спор няма. Ако беше и умна, вярно щеше да е съвършена.
Виж целия пост
# 1 762
Патрашкова все едно има засъхнало лайно на главата
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 1 763
Тъкмо реших, слушайки Кънчев, че ще пуснат нещо интересно и те взеха,че пуснаха реклами. #Crazy
Виж целия пост
# 1 764
Ей, какъв маратон е тук! Нямате изчитане.
Виж целия пост
# 1 765
Много са ми сладки Александра и Петканов. На нея може още да й е гадно заради случката, но говори иронично за това понякога, вместо да му прави кисели физиономии, все пак мина една година от тогава.
Виж целия пост
# 1 766
Патрашка и тя се притеснила за шранговете Joy
Щот снощи е седяла с чаша пичие и е чела тук! Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 767
Минчев е там до живот.. само се притеснявам, че Калканджиева я няма... Joy
Въх нИдей...
Виж целия пост
# 1 768
Тия  двете змии какво се оплели ръчички ..
Харесвам ги,ма то и аз съм пепелянка. Misc Bomb
Виж целия пост
# 1 769
Богданска е най-красива в къщата според мен,много я харесвам,сладурана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия