Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 899
  • 3 846
# 1 740
Ух много горзно ѝ преливат пластмасите на Гането. Гадост!
Виж целия пост
# 1 741
Браво на Даниел! Гани има два куфара, защото дрехите ѝ заемат малко място.
Виж целия пост
# 1 742
Страшни форми, мани.
Виж целия пост
# 1 743
Има субтитри на Мегз!!!! Йеееееееееее! Благодаря, Баш Брадъре!
Виж целия пост
# 1 744
Да ме прощава Богданска, ама грам акъл няма. Даниел да излее толкова помия върху нея, а тя да му се лези.
Виж целия пост
# 1 745
Чудя се Марчето дали няма да си излезе като Преслава рано рано с риск да не бъде омаскарена много.
Че тя когато и да излезе, все ще е закъсняла.

Псолютно!

Хайде, киВлите започнаха.

Така е! Ама си мисля, че рано ще избяга. Тя, че се излага е ясно, но предполагам иска да запази " звездния ореол" 😂
Виж целия пост
# 1 746
Гани с тези пищималчета, които облича... Много инфлационни!
Виж целия пост
# 1 747
Имам профитероли, ще ги разделя с нея. (Joy)
А, недей тъй, стана ми гузно, ще ти дам и на теб чай или може да поискаш малко от пичието на Сашка, няма ти откаже.
Хайде, бе кви френски екстри изкарахте! Аз си поръчах бях наложен пелин, 22 билки.
Хайде  Wine Glass Drunk newsm24
Въх, прочетох "бутилки"
Joy Joy Joy hahaha hahaha
Па що не?! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 748
Другарката Хранова ще се повреди.
Виж целия пост
# 1 749
Може ли някъде да се гледа онлайн, че не четох внимателно като коментирахте?
Виж целия пост
# 1 750
Оф тоя Евгени бе 😂😂😂 Ще ме умори от смях. Аз се забавлявам много на коментарите му. Бе тая Патрашка какво се е направила в главата 🙄
Виж целия пост
# 1 751
До тук, скука. Патрашкова с каква прическа е..
Виж целия пост
# 1 752
Въобще не харесвам Богданска, но искам да имам крака като нейните.
Виж целия пост
# 1 753
Тия  двете змии какво се оплели ръчички ..
Виж целия пост
# 1 754
Миглена нещо не е на кеф. И Емануела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия