Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 898
  • 3 846
# 180
Айде сега и Сашка. Докато не се появи Николета ще гледам. Между другото Петканов голям простак.
Николета ще влезе след като излезе Мария.
Виж целия пост
# 181
Глупава и меркантилна! Отварачка...
Виж целия пост
# 182
Не гледам, но си я представям. Joy
Виж целия пост
# 183
Еее, истина било за тая противна Мара Отварачката. Поне ще се наслушаме на бисери😒
Еха , ако вЕрно е толкова тъпа и с такова самочувствие , ще надмине Рени  Joy
Виж целия пост
# 184
Проститутката А точка Б точка се накурвила като за околовръстното на Амстердам.
Айдеее, още един на когото са му изневерили...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 185
Айде сега и Сашка. Докато не се появи Николета ще гледам. Между другото Петканов голям простак.
Николета ще влезе след като излезе Мария.
Благодаря, ще следя излизането на Мария.
Виж целия пост
# 186
Може и Божинката да вкарат. Поне ще пее момчето и ще ги весели.
Виж целия пост
# 187
Мара все обгрижвана и обичана и все се развежда.
Виж целия пост
# 188
Сашка на живо е много хубава. Камерата не я обича никак.
Коя от всички Сашки Joy

Ох, Мара! Crazy Заля ме тъпота от телевизора. Mr. Green С нетърпение чакам бисерите ѝ! Устата и е потресаваща!!
Виж целия пост
# 189
Ама че уста! Пък и допълнително очертана.  Laughing
Виж целия пост
# 190
По интервютата и съдя, че е достойна заместничка на Рени Нобела.
Виж целия пост
# 191
Защо Мара и Николета имат нещо да делят ли...
Виж целия пост
# 192
Мария е красавица? Откога?
Виж целия пост
# 193
Истински диамант била, ще почина. Кънчев как ги измисля.......
Виж целия пост
# 194
Марчето е като клоун, поне бисери ще валят на килограм...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия