Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 899
  • 3 846
# 165
Започна се с бисерите: "...както е егидата на самото предаване". Майкоооооооооооу!
Виж целия пост
# 166
Аз сега се замислих. Кой ще им готви на тия вътре. Че то никой не можеше да готви в Черешката. Или ще се разхождат с кошници и по цял ден ще си лепят етикетчета кое на кого е 😀
Виж целия пост
# 167
Между другото Сашка е лабилна психически, а и конфликтна, и изобщо няма да издържи дълго затворена вътре. Вероятно първа ще поиска да си тръгне.
Виж целия пост
# 168
тя добре се е постарала да се види в огледалото отпред, ама отзад не очаквах такава гледка.
Виж целия пост
# 169
Сашка и Луна май са посещавали един и същи ортодонт. Прилича на онази реклама за кучетата. Богданска и Петканов, като двойка са ми ...  Crazy Току що видях задните части на Сашка в бяла впита рокля  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 170
Сашка се държи все едно е насила там.
Виж целия пост
# 171
Сашка на живо е много хубава. Камерата не я обича никак.
Виж целия пост
# 172
Между другото Сашка е лабилна психически, а и конфликтна, и изобщо няма да издържи дълго затворена вътре. Вероятно първа ще поиска да си тръгне.

ББ каза, че има клаустрофобия.
Виж целия пост
# 173
Сашке, Сашкее, с чорапогащник и сандали ли, бе!? Crazy

Ники Кънчев по-подигравателно не можеше да ѝ говори, баси хвалебствените слова. Тези май вътре продължават.
Виж целия пост
# 174
Ооооо, и отварачката се появи! Party
Виж целия пост
# 175
Еее, истина било за тая противна Мара Отварачката. Поне ще се наслушаме на бисери😒
Виж целия пост
# 176
Уф, Мара Общата
Виж целия пост
# 177
Ама и Марчето ли бе?
Виж целия пост
# 178
Между другото Сашка е лабилна психически, а и конфликтна, и изобщо няма да издържи дълго затворена вътре. Вероятно първа ще поиска да си тръгне.

ББ каза, че има клаустрофобия.

Това не съм го чула, но значи съвсем бързо може да превърти.
Виж целия пост
# 179
Мара-отварачката, остава и бившият и дундьо Гущеров да вкарат и отиде бюджетът за папкане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия