Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 928
  • 3 846
# 495
Мале, къв льольо... ooooh! hahaha
Виж целия пост
# 496
Поредният ВИБ, пардон, ВИП.
Виж целия пост
# 497
И този все едно е откраднал сакенцето.
Личи , че общува с орачи и копачи  Mr. Green
Виж целия пост
# 498
Див селяк отвсякъде.
Виж целия пост
# 499
Освен Цуни да се залюби с Антон в тоя  ''любовен сезон''...

Виж целия пост
# 500
Тоя пасти да яде пред Комсийски.
Виж целия пост
# 501
Никога не съм виждала/чувала най-желания ерген в България, на име Цуни, който ще бъде себе си.
Виж целия пост
# 502
от мъжкото до тук -Тодор ми харесва
Виж целия пост
# 503
 Тоя сезон май ще е без интелектуалци, жалко
Виж целия пост
# 504
Този виден ерген никой в Къщата не го познава, не само ние.
Виж целия пост
# 505
Тоя Цуни какъв ВИП е?
Виж целия пост
# 506
Да подадеш ръка на някого и да кажеш "Цуни съм" Joy Ще почина просто! ooooh! hahaha

Междугалактически hahaha

Ох, на Сашка В. аутфита е умопомрачителен.
А па Кънчев е станал мега лицемер срещу заплащане. Облиза им имиджа на всичките. Чак се унася и прекалява.
Виж целия пост
# 507
Темата проста-интелектуалци се изчерпа все пак.
Аз нещо не схванах кое му е "любовното" на сезона..
Виж целия пост
# 508
Как пък няма един Ласкин там да ги съсипе😂😂😂 По тъпи участници не е имало. Чак не ми се вярва как са ги събрали.

Да ги съсипе, или да се впише.. ? newsm78
Що още го мислите за някакъв висш интелект Сашкиния пияндурник ... не знаммм  ?

Сърчаджиева е докарала прическата на Денериес Таргениън. За дрехите-но комент.
На бременна чак ми заприлича, стилиста ѝ я мрази май Laughing

Всеки сезон изглежда така в началото - после се оправя  Laughing

Цуни съм аз... е, баш ми е драго ... цуни меее...(да не казвам къде)  Mr. Green
Виж целия пост
# 509
Жива да не бях, Цуни ВИП...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия