Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 927
  • 3 846
# 510
Ето повече за този Цуни
Виж целия пост
# 511
Сезонът си е като обикновен Биг Брадър- супер .
Ще има яко изпростачване.
Виж целия пост
# 512
Цуни Муни. Все е имало лош каст, но това е безпрецедентно, както би казал Кънчев.
Виж целия пост
# 513
"Цуни съм".
Виж целия пост
# 514
- Ти защо си Цуни?
- Ми така от малък съм...
Виж целия пост
# 515
Тоя сезон май ще е без интелектуалци, жалко
Имаше нужда от един поне,
все едно съм пуснала телевизия планета, много кифлок, много силикон.
Виж целия пост
# 516
"Цуни съм аз"! Божее, на тоя само силикон да му сложат и си е баш за групата вътре.
Виж целия пост
# 517
Тоя ме уби. JoyJoy
Виж целия пост
# 518
Освен Цуни да се залюби с Антон в тоя  ''любовен сезон''...




😁😁😁
Виж целия пост
# 519
Оооо😂😂😂 Петров с големите претенции.
Виж целия пост
# 520
Да подадеш ръка на някого и да кажеш "Цуни съм" Joy Ще почина просто! ooooh! hahaha
JoyJoyJoy   Ох...   Joy
Виж целия пост
# 521
Ехеееее тукА стана боя вече))))
Виж целия пост
# 522
Е сега вече стана сложно, тоя е баси комплексара.
Виж целия пост
# 523
Този виден ерген никой в Къщата не го познава, не само ние.
Ама Алекс го познаваше. Веднага каза -"О, Цуни"
Виж целия пост
# 524
Ей го иде, тоя ще хапе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия