Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 945
  • 3 846
# 345
ББ  е измислил супер тъпа мисия - да сватосва Сашето ooooh! Водещата да не е бременна Thinking Русото не и отива, както и на Венета Райкова.
Виж целия пост
# 346
На Сашка тоалета - засечено бяло. Като слагаш антиката, поне я изпери както трябва.
Виж целия пост
# 347
Има ластични гащи...за Сърчаджиева де. Поне да го глътне тоя корем...
Виж целия пост
# 348
Аз се чувствам малко тъпа... Толко жар хвърлих да обяснявам, колко е идиот Петканов и как може да постъпи така с момичето, а то си е напълно режисирана история като подготовка за Брадъра. Добреее, нали знаете за лъжливото овчарче? За следващия сезон може и от сега да почнете, ама няма кой да ви се върже вече. Ба си! Crossing Arms Гадни сте и подли, Някои хора още имаме човещина в себе си, ама другия път квото и да измислите, ще си мълча.
Богданска и Петканов изобщо не са се разделяли и не можаха да го скрият още като влязоха в къщата.
Това към ББ Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 349
Сашето го знае този младеж, а пък аз не  Embarassed
Joy
Виж целия пост
# 350
Разделени са, Лили! Grinning
Виж целия пост
# 351
Така и така все ще надзъртам при вас, поне да се "запиша".
Тази хубавица Богданска как е имала нещо общо с този кретен?! Абсолютен олигофрен!
Виж целия пост
# 352

 Не е вярно, че са заедно, поне доколкото ми е известно Wink

А на Данито какви са тези дамски нежни чорапки? Sweat Smile
Виж целия пост
# 353
О, сетих се, че съм чувала Скандау, имат една доста тъпа песен с Дичо и някаква мацка.

Богданска изглежда много добре наистина, но изобщо не мога да ѝ симпатизирам.

На Сърчаджиева прическата и гримът изобщо не ми харесват, не прилича на себе си.
Виж целия пост
# 354
Това нещо се казва Йонислав
Виж целия пост
# 355
Ми не вярвам вече. Ще видим.

ООО, тази не е кифла, тя е цЕл козунак! hahaha Енджито Crazy пари като вестници! Mr. Green
Виж целия пост
# 356
Енджи я харесах в Черешката . Дано не се изложи . Хубавица е и си казва всичко  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Целият сезон на Черешката май ще влезе в къщата.
Виж целия пост
# 358
Аз се чувствам малко тъпа... Толко жар хвърлих да обяснявам, колко е идиот Петканов и как може да постъпи така с момичето, а то си е напълно режисирана история като подготовка за Брадъра. Добреее, нали знаете за лъжливото овчарче? За следващия сезон може и от сега да почнете, ама няма кой да ви се върже вече. Ба си! Crossing Arms Гадни сте и подли, Някои хора още имаме човещина в себе си, ама другия път квото и да измислите, ще си мълча.
Богданска и Петканов изобщо не са се разделяли и не можаха да го скрият още като влязоха в къщата.
Това към ББ Crossing Arms Crossing Arms
Тва пък откъде? Сподели, моля.  newsm78
Виж целия пост
# 359
Не виждам разлика между Мара, Меги и тази сега. Еднакви типажи са ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия