Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 944
  • 3 846
# 360
Оф, майко 😏 Диетоложката на звездите. По противен Брадър за сега не съм гледала.
Виж целия пост
# 361
Има ластични гащи...за Сърчаджиева де. Поне да го глътне тоя корем...
Абе не е лесно гълтането, от опит говоря. hahaha
Диетоложката съм я гледала в черешката, типична таткова глезла, леко куха, но ще се впише в групата.
Виж целия пост
# 362
Ах и Енджи...
Виж целия пост
# 363
И за мен не са разделени. От това, което дадоха досега постоянно са навряни един в друг, Даниеле това, Даниеле онова ..
Виж целия пост
# 364
Скрит текст:
Аз се чувствам малко тъпа... Толко жар хвърлих да обяснявам, колко е идиот Петканов и как може да постъпи така с момичето, а то си е напълно режисирана история като подготовка за Брадъра. Добреее, нали знаете за лъжливото овчарче? За следващия сезон може и от сега да почнете, ама няма кой да ви се върже вече. Ба си! Crossing Arms Гадни сте и подли, Някои хора още имаме човещина в себе си, ама другия път квото и да измислите, ще си мълча.
Богданска и Петканов изобщо не са се разделяли и не можаха да го скрият още като влязоха в къщата.
Това към ББ Crossing Arms Crossing Arms
Тва пък откъде? Сподели, моля.  newsm78
Ми не е от някъде, ама така ми изглежда Rolling Eyes
Виж целия пост
# 365
Момичета, не мога да гледам шоуто, но мога да ви чета. Кажете кой влезе след Алфредо?
Виж целия пост
# 366
Сигурно само аз не съм разбрала, ама каква по народност е тази Касабие?
Виж целия пост
# 367
Лъки..ти и да гълташ сега, файда няма...
Виж целия пост
# 368
Туй Енджи и то има нужда от субтитри
Виж целия пост
# 369
Касабие е много красива в Ели Сааб, или поне така мисля за роклята. Но не е за този повод Grinning
Виж целия пост
# 370
Много хубава Енджи.
Виж целия пост
# 371
Алфредо сега ще загуби ума и дума по Енджито .
Виж целия пост
# 372
Сигурно само аз не съм разбрала, ама каква по народност е тази Касабие?

Има ливанска кръв.
Виж целия пост
# 373
Сигурно само аз не съм разбрала, ама каква по народност е тази Касабие?
Ливанка.
Виж целия пост
# 374
Сигурно само аз не съм разбрала, ама каква по народност е тази Касабие?
Ливанка е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия