Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 939
  • 3 846
# 375
Енджи е от Ливан, харесвам я на визия, в Черешката пак беше готина и естествена. Дано не се изложи. А, роклята е умопомрачителна, искам я, в по-голям размер де  Laughing
Виж целия пост
# 376
И тази със зъбаци...
Виж целия пост
# 377
Защо не им помага някой да слизат по тези стълби? Всички жени се спряха и слизат като на тръни. Да пратят някой статист там да държи ръка.
Виж целия пост
# 378
Касабие е много красива в Ели Сааб, или поне така мисля за роклята. Но не е за този повод Grinning
Красива рокля. А Мара по анцунг - е сега ще видим злобни женски погледи  Joy
Виж целия пост
# 379
Съжалявам, че се връщам на панталончето на Алекс, но в профил все едно е с анцуг...  ooooh!
Виж целия пост
# 380
Касабие е много красива в Ели Сааб, или поне така мисля за роклята.
Не позна
Виж целия пост
# 381
Красива е Енджи. Алекс е като измита чиния до нея
Виж целия пост
# 382
Харесвам Енджи. Роклята е страхотна.
Виж целия пост
# 383
Лъки..ти и да гълташ сега, файда няма...
Като я гледам Алекс и при нея е подобна ситуацията.

Ливанката е готина.
Виж целия пост
# 384
Благодаря, момичета!  bouquet

Готина е Енджи! Напомня с този стайлинг на Джей Ло.
Виж целия пост
# 385
Идвам със закъснение, но като гледам компанията вътре, нищо не съм изтървала!
Имам алергия към кифли и простаци, може спокойно да пропусна целия сезон Laughing
Виж целия пост
# 386
Касабие е много красива в Ели Сааб, или поне така мисля за роклята. Но не е за този повод Grinning
Красива рокля. А Мара по анцунг - е сега ще видим злобни женски погледи  Joy
Ей, сега Каканашева ще пусне нова линия рокли  Joy Ще плакне очи в тоалетите и после нова линия
Виж целия пост
# 387
Безмълвна съм, чакам Катя Близнакова + самодиви и да ударим дъното.
Виж целия пост
# 388
Супер е роклята.
Виж целия пост
# 389
Чудя се колко ли е общото IQ на участниците вътре newsm78 Дали има 50 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия