Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 900
  • 3 846
# 660
Здравейте!  Hug

Не знам защо бях решила, че ще пропусна брадъра тази година. Обаче като се замисля - предаването може да бъде пропуснато, но темата във форума - никога!!!  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Grinning
Не гледам предаването от началото - и още не съм разбрала кои са вече влезлите, но има време ще ги разбера.
Ваня Щерева е изненада и за мен. Мисля, че в един предишен биг брадър е била сценарист (може би в 4тия - със самолета) и ми е интересно какво ще е поведението ѝ "от другата среда".  Wink Party Party

А шеф Петров вярно ли е вилнял в темата за Черешката?  hahaha hahaha hahaha

Цитат
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 24 нови отговора.
Ехааа, отдавна не ми се беше случвало!  Crazy
Виж целия пост
# 661
Тя е творец и е артистично небрежна.
Ох , защо се подиграват със Сашка , жал ми е , че така са измислили сценария за първата вечер.  #Cussing out
Виж целия пост
# 662
Най-добрите думи, които са казвали за теб: "Ти си Бог!" и "Ти си ми идол!" и двете казани от жени след секс

От визитката на Даниел Петканов Smile
Виж целия пост
# 663
Ох , защо се подиграват със Сашка , жал ми е , че така са измислили сценария за първата вечер.  #Cussing out

Защото знаят, че няма да изкара много и гледат да я използват докато я има.
Виж целия пост
# 664
Много ми е скучна мисията и не гледам, когато я дават... Наваксвам с четене във форума
Виж целия пост
# 665
Аз за Хранова имам съмнение за притежание на интелект. Надявам се да греша.
Хранова е обикновена лелка, която пее добре... но мястото и определено не е тук... сред тези... Hushed
Виж целия пост
# 666
Това е най-тъпата тайна мисия от всички сезони досега.
Виж целия пост
# 667
Най-добрите думи, които са казвали за теб: "Ти си Бог!" и "Ти си ми идол!" и двете казани от жени след секс

От визитката на Даниел Петканов Smile

Това изчерпва всичко, което може да се каже за него, направо могат спокойно да си го пращат откъдето е дошъл по живо, по здраво!
Виж целия пост
# 668
Сашка демонстрира внушителни задни части и хич не и дреме...
Виж целия пост
# 669
Защото са абсолютно безскрупулни, което е направо медена дума, в сравнение с това, което всъщност са.

Дани Милев... Защо???!! Не ти е там мястото бе, Дани! Толкова ли го закъса?
Остарял е и напълнял. На Краси Радков като Гацо Бацов е заприличал.
Виж целия пост
# 670
От визитките за сега ми е фаворит Тото.
Виж целия пост
# 671
На Сашка кога ли й е дремело.
А тоя Д. М. какво да го правим?
Виж целия пост
# 672
Обичам Дани Милев.

А Сашкаааааааа:

Виж целия пост
# 673
Коя е жена му на този Дани Милев ?
Виж целия пост
# 674
За Хранова имам подозрения, че си мисли как ще излезе и тя като невероятната Йорданка Христова от шоуто, но не може и на малкото ѝ пръстче да стъпи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия