Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 902
  • 3 846
# 675
С Дани Милев мъжете с име Даниел в Къщата стават трима.
Виж целия пост
# 676
Кой е и тоя ВИБ сега?
Виж целия пост
# 677
Не вярвам баш пък всички да са го закъсали за пари,не изглежда така,  сигурно търсят още известност и адреналин, може би.
Виж целия пост
# 678
Сашка  психически не е добре и не е редно да я коментираме в качеството й на нормален човек.
Виж целия пост
# 679
Влизането на Дани Милев ме изненада.
Виж целия пост
# 680
На мен пък ДМ ми е крайно неприятен... толкова е... мазен... и с изкуствения си смях в допълнение... бррр...Rolling Eyes
Виж целия пост
# 681
Коя е жена му на този Дани Милев ?

Цвети.

Виж целия пост
# 682
На мен ми допада. Честно казано не вярвах, че ще влезе.
Виж целия пост
# 683
Винаги съм намирала нещо неприятно у Дани Милев.
Виж целия пост
# 684
И мен ДМ не ме кефи особено. А тайната мисия ми е забавна.
Виж целия пост
# 685
На мен пък ДМ ми е крайно неприятен... толкова е... мазен... и с изкуствения си смях в допълнение... бррр...Rolling Eyes
И на мен, външността му е отблъскваща, косата особено.

Ох, Марето: "имаме нов член на семейството, няма пичие".
Виж целия пост
# 686
Какво е "пичие"?
Питие ли?
Виж целия пост
# 687
Какво е "пичие"?
Питие ли?
hahaha Да
Виж целия пост
# 688
Ох, тази нафталинка се надявах да ми я спестят ...
Виж целия пост
# 689


А шеф Петров вярно ли е вилнял в темата за Черешката?  hahaha hahaha hahaha


Да във ФБ, на два пъти: единият път, когато се въртеше сезона с него, и втори път лятото на повторението  Mr. Green Явно, много му държи влага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия