Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 899
  • 3 846
# 705
Не вярвах, че Маргаита Хранова ще влезе...
За някой лев, какво да прави. Трудни времена са българската естрада.
Виж целия пост
# 706
Всички са там за пари, така че са си заслужили резила, който ги чака.
Виж целия пост
# 707
Приятно изненадана съм от каста.  Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Виж целия пост
# 708
Мара дори не мога да си я представя на 50 години . Какво куку ли ще бъде ...
Виж целия пост
# 709
Хранова не я харесвам, тъй че ми е безразлично нивото на представянето ѝ.
Тъпичка ми се види от край време, но ако ме изненада в положителна посока ще се радвам.
Виж целия пост
# 710
Марги изобщо няма да е очакваната бабка от памук, ако съдим по визитката й ще ги нареди доволно всичките.
Виж целия пост
# 711
Хранова ми е неприятна колкото Ритонката
Виж целия пост
# 712
Аз намирам Цуни за чаровен и буден, а от жените симпатизирам на Сашка, мисля, че е здраво стъпила на земята, вече
Виж целия пост
# 713
Приятно изненадана съм от каста. Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
Ко речи?! #Crazy Joy hahaha Тебе от Нови хан направо ли те пуснаха в темата? Mr. Green

Аз намирам Цуни за чаровен и буден, а от жените симпатизирам на Сашка, мисля, че е здраво стъпила на земята, вече
Joy Joy Joy Кви сте вие, бе?! Тамън спрях да се хиля, сега пак наново! hahaha
Виж целия пост
# 714
Само Сашка не я представиха като хората, а другите ги облизаха целите!
Виж целия пост
# 715
Колко взимат за участие? Ако ги степенуваме на 3. 1степен да кажем са най-най вип и 3-та от типа на Сашка и Цуки? Просто ми е любопитно?
Виж целия пост
# 716
Приятно изненадана съм от каста.  Но водещите с това преиграване и тъпи коментарчета,са просто  Close
От кой каст на Фермата ли? Щото тук са събрали всички бедни циркаджии.
Виж целия пост
# 717
Само да не сбърка Мара да предложи пиене на земеделеца:
"Цуни, пичие?".
Виж целия пост
# 718
Е, неее!
Виж целия пост
# 719
Само да не сбърка Мара да предложи пиене на земеделеца:
"Цуни, пичие?".
Този ми направи вечерта няма си кривя душата.
Цуни, Цуни, драго ми е. Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия