Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 896
  • 3 846
# 810
Ох, ще умра от смях бе😂😂 Цуни, пичие 🥃 Ми известен е Цуни, цункал е тая оная, ама сега май ще му търсим нова. Да взима Мегз и да бягат да се женят.
Виж целия пост
# 811
Петканов и бившата не ми се струват с охладнели отношения, камо ли скарани. Хора, разделили се със скандал и драма биха си съскали, а не биха се хилили така.
Виж целия пост
# 812
Не гледам такива предавания. Още след новините, превключвам на друга програма. Нямам познат да гледа простотии.
Бягай бързо тогава, да не те надушат че си писала в темата на простаците.
Виж целия пост
# 813
Лъки JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 814
Ние семейно предположиме, че до като излязат Петканов и бившата ще се награбят  Thinking Grinning
Виж целия пост
# 815
Засрамете се бе😄 Утре след новините бързо да превключите и после да не забравите да пишете в темата какви простакели сме тия където гледаме😆
Виж целия пост
# 816
Аз пък не разбрах, че днес започва ВИП Брадър и го изтървах...ахахаха  Joy И си викам кога се напълни темата Crazy
Виж целия пост
# 817
Не гледам такива предавания. Още след новините, превключвам на друга програма. Нямам познат да гледа простотии.

И ЩО ..дойде да се запишеш тук?! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 818
Бисери се ръсят не само по "телевизора".
Виж целия пост
# 819
Аз пък не разбрах, че днес започва ВИП Брадър и го изтървах...ахахаха  Joy И си викам кога се напълни темата Crazy
Ти да не си от онези дето не гледат простотии... newsm78


Не гледам такива предавания. Още след новините, превключвам на друга програма. Нямам познат да гледа простотии.

И ЩО ..дойде да се запишеш тук?! hahaha hahaha hahaha
Е, как що. Да ни се подчертае колко сме прости. Naughty
Виж целия пост
# 820
Не гледам такива предавания. Още след новините, превключвам на друга програма. Нямам познат да гледа простотии.

Не страдай! Предлагам да се запознаем. Така ще имаш позната, която гледа простотии.
Виж целия пост
# 821
Не гледам такива предавания. Още след новините, превключвам на друга програма. Нямам познат да гледа простотии.
Благодаря, че сподели. Твоето мнение е ценно за нас. Smirk
Виж целия пост
# 822
такива предавания са си за простотии,особено в нашенския вариант. Обаче нещо качеството е като на китайски долнопробни стоки. Искам качествени простотии, а не ментета.
Виж целия пост
# 823
Аз пък не разбрах, че днес започва ВИП Брадър и го изтървах...ахахаха  Joy И си викам кога се напълни темата Crazy
Ти да не си от онези дето не гледат простотии... newsm78
Не, аз гледам простотии, за да сваля малко от свръх големия си интелект Joy

Просто не се интересувах много кога започва и бях останала с впечатлението, че е на 15ти или на 18ти септември Laughing
Виж целия пост
# 824
Доста обещаващо начало, ще е щур сезон. Grinning
От половината нямам големи впечатления до този момент, затова тепърва ще е интересно да ги опознаем. Според мен сред най-класовите ще са Маргарита и Енджи. Ваня пък предчувствам, че ще направи големи скандали с тези с 'чалгарския манталитет'. Също така очаквам страшно забавни моменти със Сашка, Мегз, Мария, Джулияна, когато всички се поотпуснат... Grinning
BTW, на Сашка тъкмо й излезе новият ремикс на Левовете в марки, в осъвременен вариант и на английски. Grinning
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия