Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 898
  • 3 846
# 1 035
РанХо е за пичие още...дВечера бе, моме ..

Е, как ще е рано? Кака Зорчи пиеше от 10 ч. сутринта.
Виж целия пост
# 1 036
Кое е туй каке...и то ли някой ВИП, дето го не знам  Crazy
Виж целия пост
# 1 037
РанХо е за пичие още...дВечера бе, моме ..

Е, как ще е рано? Кака Зорчи пиеше от 10 ч. сутринта.

Коя е тая кака Зорчи Joy
Както ми пуши главата едно пичие добре ще ми дайде..пък и в Италия и Франция пият вино с обяда..ние по-долу ли сме Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 038
Дадоха ги без грим, но прическите им още горе-долу стояха. Аз видях Мария и Енджито, както и Богданска, но последната повече в гръб.
То по принцип за мен никой не е чак плашещ без грим, харесвам негримирани лица - това си е реалността просто, ама с тия корекции дето са се насвяткали повечето, с грим и без, все са порно. Мария и Гана са най-отблъскващи в това отношение с тез усти ли са, какво са...


Днес даваха ли ги без грим и прически?
Виж целия пост
# 1 039
РанХо е за пичие още...дВечера бе, моме ..

Е, как ще е рано? Кака Зорчи пиеше от 10 ч. сутринта.

Коя е тая кака Зорчи Joy
Както ми пуши главата едно пичие добре ще ми дайде..пък и в Италия и Франция пият вино с обяда..ние по-долу ли сме Stuck Out Tongue Winking Eye


Не сте ли гледали сезона с Жени Калканджиева, Тачо и кака Зорчи?
Виж целия пост
# 1 040
Кое е туй каке...и то ли някой ВИП, дето го не знам  Crazy
Тете, е как може да не знаеш такава лична ВИП персона? Срамота!  Crossing Arms Бившата любовница на Калканджиевия Тачо.
Виж целия пост
# 1 041
Кака Зорчи е Зорница Линдарева,бивша на Тачо Калканджиевия
Виж целия пост
# 1 042
Рибешки усти....изпитвам погнуса, като ги гледам...брррр. Как може това да им харесва, се чудя. Гледат се в огледалото, нормално ли им се вижда, че не ги коригират бре...думи нямам просто...

А, Зорето-любовницата на Тачо. Сетих се, да...

Ти остай тва, Рейне, ами зъбаците видя ли им, дУшо, на всичките. Да идем и ние ли да си турнем по едни таквиз кастанети, а не само да рИвем по стоматологичните подфоруми. Кво ще кажеш? Thinking
Виж целия пост
# 1 043
Оо даа спомням си я. Тя не колабира ли от пиене Joy та и Жени с Тачо не отстъпват.
Устите на Мара и Гана не са за коментар, срам ме е да кажа на какво приличат Joy...ама мъжа на Гана как мляскаше, чак го бъзика Ники той неадекватен Close
Аз подкрепям и смятам, че без грим сигурно повечето ще са симпатяги. Защо ги разделиха снощи днес казаха ли при Гала? Маги в лице плаши, но тренирала е, признавам й го😉
Виж целия пост
# 1 044
Дадоха ги без грим, но прическите им още горе-долу стояха.
Снощи Сашка, каза, че искала да си пази червилото за по-дълго, щото след 00:00ч всички щели да се разпадат  Joy
Виж целия пост
# 1 045
То и това може да мине за бисер! Tired "Гледала съм Я"
Виж целия пост
# 1 046
Кастанети Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 047
Този мляскащия снощи беше отвратителен. Това ли е сУпругът?
Виж целия пост
# 1 048
А пък се смях колко ги затрудниха стълбичките в началото
Вместо да блеснат, те станаха смешни Simple Smile
Виж целия пост
# 1 049
Този мляскащия снощи беше отвратителен. Това ли е сУпругът?
Цунка по гумената муцунка
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия