Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 942
  • 3 846
# 3 180
Коелю е единственото име, което 'моделките' знаят, всъщност истински се съмнявам някога да е отваряла книга Joy

Тя според мен правилно съобрази, че ако каже Паоло Куелю, шефчето ще познае. Много интуитивна се оказа, браво.
Виж целия пост
# 3 181
Е, Марги, много скромна, недей така!
Виж целия пост
# 3 182
Аууу, какво гнусно мръсно стъпало извади шеф Петров. Направо жив аграр си е Sick
Виж целия пост
# 3 183
Биг Брадър от къде знаеш на кого му е най- голям??
От камерите в банята.

Ние не вярваме, да ни докажат!  Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 3 184
Другите няма ли да ги дават?
Виж целия пост
# 3 185
"Нали ти взимам изпитите, бе".
Виж целия пост
# 3 186
Някой каза, че Тото добре го казал. Какво е казал, какво е станало, какво съм изпуснала?
Виж целия пост
# 3 187
Сашка е много готина с черната рокличка и тази прическа.
И да не говори , че е човек с увреждания , пууу, аз я имам за ексцентрик. Каква увредена , ааа.
Виж целия пост
# 3 188
Еее, Сашка се олива Sick Сега трябва да печели сезона, защото е инвалид ли?
Виж целия пост
# 3 189
Ама каква звездна докачливост настана... ooooh! Много раними души бе!
Виж целия пост
# 3 190
Тия двечките и те 'скромни' го раздават, същински нашенски звИзди, голямо бъдеще им предричам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3 191
Сашето как дрънка по струната за инвалидите, ще смеят ли да я изгонят сега.
Виж целия пост
# 3 192
Сашка друг да беше нагърчила.
Виж целия пост
# 3 193
Някой каза, че Тото добре го казал. Какво е казал, какво е станало, какво съм изпуснала?

Каза на Алекче че не е права и трябва да се извини на Мара, защото тя не е човек какъвто Алексче я е изкарала!  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 194
Сашето па и епикризите си носи. Да не е посмял някой да я изгони!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия