Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 892
  • 3 846
# 3 345
Тото и според мен е хубав, ама е темерут и ботур, все пак е Рак. Като седи с Богданска, винаги се е дръпнал максимално далеч от нея, сякаш ще го изяде.
И Мегз е Рак. Общо взето имат добра преценка за хората
Виж целия пост
# 3 346
Тото постъпи много добре , като посочи Енджи. Тя малко се губи покрай тези кокошки.
Върна я в играта , а от друга страна- показва дистанция. Верно е темерут.
Коя да посочи , после я да тренира с нея , я да му пеят:smiley:
Мъжете този сезон ще се окажат по-читави. Макар , че са ми тотално неизвестни. Само Даниел знаех , и то , защото нощем се приспивам с Милен Цветков.
Ако ББ ни пробутва евтини драми , ще бъде последният сезон./За мен и според мен -намиг/ Не вярвам чак толкова плоско да е с тези двамцата.
Виж целия пост
# 3 347
Какво любовно издание е това без Кобилкина и "пожелахте да видите пак" Тошко със свалените гащи... Дани Милев и шеф Петров... Големи перверзии значи...
Виж целия пост
# 3 348
Аз се чудя защо баш не ми е на сърце тоя Тото, въпреки убавите очи, а той Рак... Ясно! А за Мегз още по-ясно! Stop
За трети път казвам - посочването на Енджи е абсолютна стратегия! Иначе най-хубава му е Богдандска. Приятелката му и без това прилича на нея... на къв ми се прави!
Виж целия пост
# 3 349
Честно, когато му зададоха въпроса коя е най-красива и той ги огледа всички с надеждата някоя да се е разхубавила за тези дни, направо ми стана жал за момчето. Явно е решил, че тя е с висок морал и реши да я посочи нея.
Коя?! Мара ли това??? Joy
ШтИ спра пичиетата, да знаЙш.
Виж целия пост
# 3 350
Мара като я изгони Гущеров, нали каза за нея, че не я влече семейния живот, ами нощния...Толкова за "дамата".
Виж целия пост
# 3 351
А сега се замислете и кажете коя жена в къщата е красива? Сашка В., Хранова, фъфлещата гротеска Мегз, Щерева, Енджи с особените ѝ черти, Мара с половия орган на устата? Само Гани ми е симпатична, но тя пък е Мадоната с големите бомби и също толкова големи джуки, нещо порнографско има в нея. Честно, когато му зададоха въпроса коя е най-красива и той ги огледа всички с надеждата някоя да се е разхубавила за тези дни, направо ми стана жал за момчето. Явно е решил, че тя е с висок морал и реши да я посочи нея.
hahaha
Виж целия пост
# 3 352
Аз се чудя защо баш не ми е на сърце тоя Тото, въпреки убавите очи, а той Рак... Ясно! А за Мегз още по-ясно! Stop
Щo така, бе, Лиле?! Laughing Ко ни йе на Раците?! Няма лоши Раци, има малко пиЧиета Joy
Виж целия пост
# 3 353
Мара като я изгони Гущеров, нали каза за нея, че не я влече семейния живот, ами нощния...Толкова за "дамата".
Тя затова влезе с пижама. Нощем се носи пижама.
Виж целия пост
# 3 354
И аз не си падам по Раци, особено мъже, но кой да ми хареса от тоз подбор... шеф Петров ли, Петкан ли, кой... о, да, сетих се Антон, а той кво прави, дали са ги дали в кадър 1-2 пъти тая седмица?!

Прегледах всички мъже по зодии, никой не става, СПОРЕД МЕН, не че много разбирам от зодии, ама като няма ни една огнена, не съм въодушевена много.
Виж целия пост
# 3 355
Не може така.Битката не е равностойна. Да вкарат и малкия Гущеров вътре, та четворка да се оформи. Какво стана с ресторантът,който подари на Марчето, между другото newsm78, прибра ли си го hahaha
Виж целия пост
# 3 356
Аз се чудя защо баш не ми е на сърце тоя Тото, въпреки убавите очи, а той Рак... Ясно! А за Мегз още по-ясно! Stop
Щo така, бе, Лиле?! Laughing Ко ни йе на Раците?! Няма лоши Раци, има малко пиЧиета Joy
Ми не е персонално... Ко да прая, съдбовно е при мен. Стой далече и ще си ми мила. 💞
Виж целия пост
# 3 357
Мара като я изгони Гущеров, нали каза за нея, че не я влече семейния живот, ами нощния...Толкова за "дамата".
Тя затова влезе с пижама. Нощем се носи пижама.
Особено ако си ляга със Свинаря, пижамата е задължителна...  Joy
Виж целия пост
# 3 358
Попикавам се от смях с темата и други години е било забавно, но тази на мен ми е най. Натискам "полезно" наред, защото смехът е здраве, а какво по-полезно от това?!

Аз съм на старата версия и не ги виждам тия полезни мнения.
Обаче! ако някой водя някаква отчетност на тези "полезни" мнения предполагам, че също ще се попикае от смях  Laughing
Виж целия пост
# 3 359
Щo така, бе, Лиле?! Laughing Ко ни йе на Раците?! Няма лоши Раци, има малко пиЧиета Joy
Ми не е персонално... Ко да прая, съдбовно е при мен. Стой далече и ще си ми мила. 💞
Ще се постарая постовете ни да не са един след друг?! Окей?! Шад ап? Joy  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия