Боя за коса - Blond42 - Клуб на блондинките

  • 86 258
  • 775
# 315
Направих се с нова боя 8-ца. Косата ми е сива, макар още малко да жълтее в корените. Тъмна и сива, ох мечта. След едно-две измивания ще се поотмие и следващия път ще се направя с 9-ка, но явно това ще е моята боя вече.
Виж целия пост
# 316
Направих се с нова боя 8-ца. Косата ми е сива, макар още малко да жълтее в корените. Тъмна и сива, ох мечта. След едно-две измивания ще се поотмие и следващия път ще се направя с 9-ка, но явно това ще е моята боя вече.

Казвай бързо коя е боята ... bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 317
Cramer color 8.21 с 6 окислител.
http://www.starcorp.bg/productbg/780

По-тъмна отколкотоисках, но другия път ще е с 9
Виж целия пост
# 318
Cramer color 8.21 с 6 окислител.
http://www.starcorp.bg/productbg/780

По-тъмна отколкотоисках, но другия път ще е с 9

Доволна ли си от боята? В смисъл изсушава ли? И има ли покритие на бели коси ако ти имаш такива естествено де? Цялата от 100 мл ли я използва и то за цялата дължина или само за корените? Извинявай затрупах те от въпроси  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 319
Cramer color 8.21 с 6 окислител.
http://www.starcorp.bg/productbg/780

По-тъмна отколкотоисках, но другия път ще е с 9

Доволна ли си от боята? В смисъл изсушава ли? И има ли покритие на бели коси ако ти имаш такива естествено де? Цялата от 100 мл ли я използва и то за цялата дължина или само за корените? Извинявай затрупах те от въпроси  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Доволна съм, не изсуши но намазах с кокосово масло преди това и после сложих балсам и кристали. Жива си я чувствам косата. Цялата използвах, защото исках цялата да намажа, да убия пустото жълто иначе боята е 100мл. и нормално ще стигне за 2 пъти. Към 20-тина лв. я взех но двойната разлика в цената си струваше. Точно като на каталога става, но е тъмничка. С 9 за това, което искам ще е перфектно. После може да се снимам и кача.
Виж целия пост
# 320
Cramer color 8.21 с 6 окислител.
http://www.starcorp.bg/productbg/780

По-тъмна отколкотоисках, но другия път ще е с 9

Доволна ли си от боята? В смисъл изсушава ли? И има ли покритие на бели коси ако ти имаш такива естествено де? Цялата от 100 мл ли я използва и то за цялата дължина или само за корените? Извинявай затрупах те от въпроси  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Доволна съм, не изсуши но намазах с кокосово масло преди това и после сложих балсам и кристали. Жива си я чувствам косата. Цялата използвах, защото исках цялата да намажа, да убия пустото жълто иначе боята е 100мл. и нормално ще стигне за 2 пъти. Към 20-тина лв. я взех но двойната разлика в цената си струваше. Точно като на каталога става, но е тъмничка. С 8 за това което искам ще е перфектно. После може да се снимам и кача.

Аз ще взема някоя 9
Виж целия пост
# 321
Поредната ми авантюра с косата е чиста 9 на Majirel. Идеята ме е натурално русо на ниво 9, без пепелни отенъци. Нещо обаче не ми се получиха нещата и цял ден разсъждавам по въпроса. Дали не трябваше вместо оксидант 20 vol да взема по силния 30 vol? Не ми допада, че като цяло цветът стана по-тъмен от очакваното и имам леко матирано сивеещи участъци. Обеснявам си го с факта, че имам естествено светли кичури на косата или пък ,че предната ми боя беше 9.1 на Лореал екселенс, от която пък станах откровенно сива. Дали някое момиче е ползвало по-златист отенък на Majirel или пък направо да минавам на друга боя newsm78
Виж целия пост
# 322
Ето за любителите на сиво русо:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 323
Цветът е чудесен - като естествено пепелно русо.
Виж целия пост
# 324
Ето за любителите на сиво русо:
Скрит текст:

Екстра се е получило ... радва ме, че не рижавее ... да видим с 9-ка какво ще се получи ... макар, че има значение и самата коса, на която се прилага боята
Виж целия пост
# 325
Момичета,ползвали ли сте боя FarmaVita life color plus?

Аз съм ползвала, но друг цвят, 8-ца рижаво, когато бях в рижавия си период. Бях доволна, хвана доста добре и не ми изгори косата.
Виж целия пост
# 326
 Леле Аделинда върна ме 10години назад  Hug. Не знаех,че Крамер я има все още. Едно време в зората на блондинстването ми фризьорката ми ме боядисваше с нея. Страхотен цвят на твоята още по-страхотна коса.  bouquet
Виж целия пост
# 327
Страхотен цвят Аделинда Heart Eyes
А може ли снимка как ти беше косота преди боядисването Praynig
Виж целия пост
# 328
Благодаря момичета.

Артемис, трябва да обработя снимки да не се виждам и ще кача. Моята естествената е почти като с боята, а от слънцето по-светла става. Последно беше натрапчиво жълто, по-жълто и най-жълто, от различните ми опити с бои, до степен да се не трае.
Виж целия пост
# 329
Много благодаря ,ще чакам   Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия