Навсякъде има, и няма, дискриминация! Прекарала съм съвсем малко време в Англия, и 3 години в Шотландия, разликата е от небето до земята в това отношение. А са на един остров
Едни германци, например, не бих казала, че дискриминират...и т.н.
Навсякъде има, и няма, дискриминация! Прекарала съм съвсем малко време в Англия, и 3 години в Шотландия, разликата е от небето до земята в това отношение. А са на един остров
Едни германци, например, не бих казала, че дискриминират...и т.н.

доколкото помня от една снимка с твой колега, ти идеално се вписваш в средата.
(шегувам се)
Трите години, прекарани в Шотландия, ми създадоха повече приятелства с шотландци, отколкото с българи
Вече над 10 години общувам с тях активно, имам си и приятели- шотландци, които живеят в Бг, пак прекрасни! Шефовете ми (шотландци) се преместиха в Нова Зеландия и до ден днешен си общуваме като роднини - записваме си видеа за рождени дни, пишем си и т.н. Последен забавен случай ми е от банката. Отивам за отваряне на сметка. Моята приятелка ме оставя и не влиза с мен, защото знае, че нямам нужда от преводач. Излизам сигурно след час
Тя ме чака в едно кафе и вече силно притеснена ме пита какво стана и дали има проблем. А ние със служителя просто си дръпнахме един раааааазговор, който завърши с: 'Вие сте избрали прекрасно място за вас и децата ви! уБеден съм, че ще се чувствате като у дома и ще успеете в това, с което искате да се занимавате тук"
Моята дружка ме пита каква сметка са ми открили и с голяма почуда откри, че сметката е класик, а не бейсик, каквато са давали на всички българи, на които е превеждала досега. Класик-а (моята) е съвсем нормална сметка, а бейсик-а е сметка, при която си в изпитателен период, следят те 6 месеца ( които не са ти кредитна история впоследствие) и чак тогава ти дават друга.
Препоръчани теми