Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 424
  • 3 904
# 2 280
4 дни...
Нека е на късмет

Виж целия пост
# 2 281
Днес момичето при което бяхме да си купуваме билети също не беше сигурно дали ще ни трябват и руски транзитни визи ако искаме да пътуваме през Русия и също за всеки случай ни препоръча да вземем Руска транзитна. Проблема е че на няколко места пише че при наличие на визи за крайната дестинация и полет, който ще е в рамките на 24 часа по направление крайна дестинация руска транзитна виза НЕ ТРЯБВА да се вади.
Малко е объркано и ако някой скоро е пътувал до САЩ през Москва да каже при него как е било?
Виж целия пост
# 2 282
Едно е да споделиш впечатления или акъл/съвет кое, как и защо и съвсем друго да се изаказваш, като последна инстанция.
 Разлика има и я виждам не само аз.


Не е нужно мнението ми да съвпада с твоето, но да твърдиш, че няма дискриминация, при условие, че е официално призната, е леко казано.....странно.
Виж целия пост
# 2 283
Едно е да споделиш впечатления или акъл/съвет кое, как и защо и съвсем друго да се изаказваш, като последна инстанция.
 Разлика има и я виждам не само аз.


Не е нужно мнението ми да съвпада с твоето, но да твърдиш, че няма дискриминация, при условие, че е официално призната, е леко казано.....странно.
Титина
На мен също ми е смешно как се изкарва че не можело да се вземе виза с заобиколни начини, всичко в щатите било безпроблемно и направо мечта ама ето виждаш, някои хора какви глупости раздуват тука на хората. Остави ги да си представят щатите в най-добрата възможна светлина Wink
Виж целия пост
# 2 284
Внимавайте какво пишете, че Харизанчето все към взимането на виза по втория начин го завърта. Grinning Grinning Grinning
В началото ме дразнеше, ама вече ми е забавна. Grinning
Виж целия пост
# 2 285
Не съм казала, че няма дискриминация. Чети, преди да пишеш!

парзулановаK, търкулнало се гърнето, че  и похлупак търси.
'айде ще чакаме да се включиш от САЩ, за да разкажеш как яко работиш системите.
Виж целия пост
# 2 286
Тези, които обмислят взимане на визи по втория начин имайте предвид , че най-вероятно са започнали доста по задълбочени проверки имайки предвид колко бавно се движат номерата за тази фискална година. Успех на всички.
Виж целия пост
# 2 287
Тези, които обмислят взимане на визи по втория начин имайте предвид , че най-вероятно са започнали доста по задълбочени проверки имайки предвид колко бавно се движат номерата за тази фискална година. Успех на всички.
Ще изсмучеш 100 глупости, само и само да пишеш  Joy
Фактите казват, че номерата се влачат от самото начало, а новата форма, свързана с по-задълбоченото проучване, влезе съвсем наскоро.
 Това, което твърдиш, "някак си", не се връзва с действителността  Joy
Виж целия пост
# 2 288
На мен ми харесва само как Харизановата деликатно подминава всички упреци, намеци, коментари и отговори и си мели едно и също... Joy
Виж целия пост
# 2 289
Новата форма влезе уж експериментално и беше обявена преди началото на настоящата фискална година. Малко след като излезе официално съобщение от американската администрация че лотарията за зелена карта е била пълна с измами на хора ползващи я за масова емиграция тази форма стана масова. Ние за съжаление попаднахме точно в този период и ни задържаха паспортите почти месец след интервюто. Така че новата форма си се ползва от началото на настоящата фискална година. Но извинявам се знам че Вие сте един супер разбирач на американската имиграционна система Simple Smile за пореден път го доказвате Simple Smile))
Виж целия пост
# 2 290
Не съм казала, че няма дискриминация.
ПП Добавям се, ако някой търси дискриминация,  вероятно може и да вижда такава, независимо дали е налична или не.
Настройката и мисленето в това отношение, са изключително важен фактор. Запомнете го.


Чети, преди да пишеш!

Този тон използвай с дъщеря си, говори за ниска култура.

Като говорехме за менторски тон, това как ти звучи, като последна инстанция:
Чети, преди да пишеш!
Виж целия пост
# 2 291
Добре де, кажи аджеба, каква ти е файдата от цялата работа, наистина ми е интересно. Към въпросната фирма, която "урежда" нещата ли работиш, опитваш се да подведеш повече хора, които съответно да бъдат дисквалифирани след това ли или просто го правиш за някакво собствено удоволствие?
Какво е това неистово желание да ни убедиш в това. Ок и от първия път разбрахме, спечелила си с измама, хубаво, браво, честито. Стягай куфарите, сбогувай се с близките си. Аз ако бях на твое място и бях спечелил, последната грижа щеше да ми бъде вярват ли ми, че съм спечелил с измама или не. Напротив, грам нямаше да ми пука, нали заминавам, пък "балъците" нека си играят честно, ама ти не та не. От 30 и кусур поста едно и също си мелиш.

Виж целия пост
# 2 292
Тези, които обмислят взимане на визи по втория начин имайте предвид , че най-вероятно са започнали доста по задълбочени проверки имайки предвид колко бавно се движат номерата за тази фискална година. Успех на всички.
Благодаря!Моля,спрете с този "втори начин",станахте банална вече! Wink
Виж целия пост
# 2 293
Да, очевидно не четеш.
Относно тона и културата на комуникация, слава Богу    Praynig  нещата са несравними.
Виж целия пост
# 2 294
Цитат
Така че новата форма си се ползва от началото на настоящата фискална година
Линк в подкрепа на това твърдение? По възможност от тук  https://www.uscis.gov/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия