Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 442
  • 3 904
# 2 265
'Мек език кости троши'- са казали мъдрите хора Book
Безценно е мнението на хора , които имат информация от извора, но поднесена язвително, остава нечута!
По-добре едва ли би могло да бъде казано!

Виж целия пост
# 2 266
Моето мнение се приема за ненормално, нищо, че живея тук, мнението на човек  работещ на кораб, слизащ на УС пристанище за 2 часа се приема за експертно. предполагам това е нормално.

Цяла държава, вкл и администрация, работи в посоко премахване на дискриминацията на база пол и отчита че това е голям проблем в обществото, двама потребители казват, че няма такъв проблем.

yess , САЩ държава, Европа -континент. Мислиш ли, че ми куца географията.
Няколко часа? Години наред съм работила с американци очи в очи, безкрайни разговори. С някои от тях поддържам връзка и до днес. От различни щати, от различни прослойки. В Европа също, от Северна Европа държави които ти си чувала само в училище, аз съм ги посетила ( да за по няколко часа) до Африка от запад и север, чак до Израел .
В Южна Америка пък имам 5 сезона, Бразилия Аржентина и Уругвай.
В любимата ти Канада също е стъпил некомпетентния ми крак, на западния бряг, Ванкувър  Виктория ...
Още да изброявам ли, или теб ти е важно да съм плащала данъци за да имам право на глас?
И не ме наричай моряк, защото за това се изисква морско образование, а аз няма такова.


Имам чувството че използваш форума да си разпускаш негативната енергия. Нали не си такова черногледо и нещастно същество? Колко потребители да ти кажат, отпусни я тая душа...
Виж целия пост
# 2 267
Към хората които имат нередности в начина им на спечелване от лотарията. Месец след интервюто ни и след допълнителната форма ситуацията и при нас завърши с очаквания резултат.
Сега да попитам имаме ли нужда от руска виза ако закупим билетите ни с прекачване за дългия полет през Москва?
Виж целия пост
# 2 268
А, тролче. Чеарито, много се забавиха визите. Още преди няколко дни трябваше да пишеш, че са пристигнали. Grinning
Виж целия пост
# 2 269
А, тролче. Чеарито, много се забавиха визите. Още преди няколко дни трябваше да пишеш, че са пристигнали. Grinning
Ако летим през Русия ще ни трябва ли руска виза, ако знаете отговорете. Не смятам че има значение на кой кога и защо са му пристигнали визите.
Виж целия пост
# 2 270
Rolling EyesRolling Eyes
Към хората които имат нередности в начина им на спечелване от лотарията. Месец след интервюто ни и след допълнителната форма ситуацията и при нас завърши с очаквания резултат.
Сега да попитам имаме ли нужда от руска виза ако закупим билетите ни с прекачване за дългия полет през Москва?

Не можа ли просто да питаш дали ти трябва виза за Русия, а трябваше отново да подчертаеш по какъв начин сте спечелили? Поредното доказателство, че държиш да се знае. Не знам имали още глупаци, които ти се връзват. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 271
Към хората които имат нередности в начина им на спечелване от лотарията. Месец след интервюто ни и след допълнителната форма ситуацията и при нас завърши с очаквания резултат.
Сега да попитам имаме ли нужда от руска виза ако закупим билетите ни с прекачване за дългия полет през Москва?
Естествено че ви трябват визи, ако ще летите през Русия. Но предполагам при букване на билети се иска номер на виза.
 Силно се съмнявам, че ти ще летиш де. Laughing
Виж целия пост
# 2 272
Има и други хора в подобни ситуации, предполагам заради това като допълнение и номерата за изтеглените тази година вървят изключително бавно.
Виж целия пост
# 2 273
Въпреки, че мога да си заложа някой орган, че ти наистина няма да пътуваш, поствам това, само и само да престанеш с тъпите въпроси, с които се опитваш да заблуждаваш някой.

https://bulgaria.mid.ru/bg_BG/tranzitnaa-viza
Виж целия пост
# 2 274
Въпреки, че мога да си заложа някой орган, че ти наистина няма да пътуваш, поствам това, само и само да престанеш с тъпите въпроси, с които се опитваш да заблуждаваш някой.

https://bulgaria.mid.ru/bg_BG/tranzitnaa-viza
Не спира да ме учудва нежеланието на някои хора да ползват Гугъл ...Тролчето, ако можеше и да чете, освен на пише, вероятно можеше да намери същата информация на сайта на руското посолство.

Не бяхте прави да атакувате Титина. Човек, който от много години живее в САЩ, със сигурност знае за САЩ много повече от нас, които оставаме по за няколко седмици.
Виж целия пост
# 2 275
Има и други хора в подобни ситуации, предполагам заради това като допълнение и номерата за изтеглените тази година вървят изключително бавно.
Не пиши глупости, защото има и хора които за първи път четат и ще си помислят че така лесно става да спечелиш с измама.
Не знам каква ти е вече целта. Я пиши по добре в Алл.
Виж целия пост
# 2 276
Казах ли ви, че тролището ще "вземе" виза  Joy и ще се върне да тролства.
В алл едва ли ще иде, щото там такива директно ги изритват.

Дано хората не се хванат на глупостите му.
Виж целия пост
# 2 277
Харизанови, със здраве да си ползвате визите Bowtie А сега, може по живо по здраво да хващате самолетЯ за САЩ и да ни лишите от безценното си присъствие Bowtie Отговори на въпросите си няма да получите от нас, защото никой от тук не е във вашата ситуация Innocent  О, забравих, спомена, че всъщност имало, но те ти пишат на лични. Еми, продължете моля да си пишете на лични и спри да се натрапваш Simple Smile
Виж целия пост
# 2 278
@ Sharky*

Цитат
Не бяхте прави да атакувате Титина. Човек, който от много години живее в САЩ, със сигурност знае за САЩ много повече от нас, които оставаме по за няколко седмици.
Не е само тя, има и други живеещи в САЩ, колкото нея, че и по-дълго, чиито мнения не съвпада с нейното, ама никак. Например моето  Peace

Едно е да споделиш впечатления или акъл/съвет кое, как и защо и съвсем друго да се изаказваш, като последна инстанция.
 Разлика има и я виждам не само аз.
Виж целия пост
# 2 279
Казах ли ви, че тролището ще "вземе" виза  Joy и ще се върне да тролства.
В алл едва ли ще иде, щото там такива директно ги изритват.

Дано хората не се хванат на глупостите му.
Взеха много ясно, че и фирми има за целта! Само трябва да разберем кои са те и да спечелим и ние. Поне и опит с Америка ще придобием, а не да си фантазираме тук и да дразним старите кучета Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия