След това се искат доказателства за адрес, за да отвориш сметка в банката; децата ще запиша на училище пак на база моя адрес и т.н. Всичко ти е на светло - квартира да наемеш те разчекват. В момента съм в такъв процес, предполагам ще плащам 6 месеца напред, защото за тях не съм все още надеждна, за нелегална изобщо не говорим
Американците могат да направят всичко това. Тогава човек със здрав разум няма и да тръгне да се пробва да е нелегален
Иначе мерки за пресичане на нелегалността ги приветствам. Трябва да се живее легално
След това се искат доказателства за адрес, за да отвориш сметка в банката; децата ще запиша на училище пак на база моя адрес и т.н. Всичко ти е на светло - квартира да наемеш те разчекват. В момента съм в такъв процес, предполагам ще плащам 6 месеца напред, защото за тях не съм все още надеждна, за нелегална изобщо не говорим
Американците могат да направят всичко това. Тогава човек със здрав разум няма и да тръгне да се пробва да е нелегален
Иначе мерки за пресичане на нелегалността ги приветствам. Трябва да се живее легално
Препоръчани теми