Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 424
  • 3 904
# 2 310
Аз като бях сигурен, че ще ме изтеглят - нъцки, нищо. Следващата година, когато тотално забравих - дръж тоя малък case number. Grinning Wink
Аз лично не бих имал големи надежди, за да не се ядосвам след това. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 311
Марто, от чисто любопитство, ти мислиш ли да ходиш да живееш там за постоянно. Ако е прекалено лично, не ми отговаряй:)
Виж целия пост
# 2 312
Не, не мисля. Не е моето място. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 313
За много хора може да е така. Най-хубавото е, че получи шанса да се увериш сам в това.
Виж целия пост
# 2 314
Аз знам, че ще се ядосвам. Подготвена съм...и в депресия сигурно ще изпадна, ама ей ме, на...мечтател!
Виж целия пост
# 2 315
Аз знам, че ще се ядосвам. Подготвена съм...и в депресия сигурно ще изпадна, ама ей ме, на...мечтател!
Всички сме мечтатели .... Simple Smile
Виж целия пост
# 2 316
Ами аз с който и да е живеещ там българин да съм говорил, на никой не му се живее там (е сигурно има и изключения), просто обстоятелствата го изискват, все пак камъкът си тежи на мястото.
Виж целия пост
# 2 317
Ами аз с който и да е живеещ там българин да съм говорил, на никой не му се живее там (е сигурно има и изключения), просто обстоятелствата го изискват, все пак камъкът си тежи на мястото.
Аз съм "изключение" и явно  познавам само "изключения"  Peace
 Тези твоите, живи да ги оплачеш, хем не им харесва, хем стоят   ooooh!
Виж целия пост
# 2 318
Казах, че обстоятелствата го изискват. Финансово там са по-добре, но България им липсва много. Ако имаха право на избор, щяха да се върнат.
Виж целия пост
# 2 319
Казах, че обстоятелствата го изискват. Финансово там са по-добре, но България им липсва много. Ако имаха право на избор, щяха да се върнат.
Всеки има право на избор, недей така Grinning Никой не ги е вързал там...
Може би имаш предвид, че тук няма да имат същото финансово състояние, което са постигнали там. Ако е така, разбирам те.. Но в края на краищата всеки си има приоритети в живота и едни избират пари и да се чувстват кофти, други предпочитат да разполагат с по малко (не говоря за бедност), но да са по- спокойни.. Та всеки има избор Wink
Виж целия пост
# 2 320
По принцип приключението Зелена карта излиза много много скъпо особено след визите. Ние като гледаме тепърва какви пари трябва да се дават оттук нататък, сериозна работа. Доста хора първоначално не осъзнават за какви разходи става дума особено за семействата с деца. Направо човек почва да се чуди има ли смисъл да се набиват толкова много пари.
Виж целия пост
# 2 321
Ъм, и аз последно, като проверявах, не бях вързана.

България не ми липсва. Добре ми е тук. Липсват ми хората, близките.
Виж целия пост
# 2 322
@ Ангел Кьосев,

Жалко за хората (приятелите ти) и живота им, ако минава в нещастие и недоволство.

Сега си спомням, че преди години на някакво гости/парти имаше една двойка подобни елементи. За около 2-3 часа, времетраенето на гостито, не спряха да плюят и недоволстват от живота  в Америка. Нямало хубави обувки/дрехи, медицинско обслужване било зле,  храната лоша, нямало отпуски, общо взето, пълен кошмар.
 Въпреки това живееха тук години.
Мъчно ми е за такива хора, трудно ми е да си представя, как вечно недоволстваш  при положение, че имаш избор. За щастие повече никога не ги видяхме отново.
Виж целия пост
# 2 323
Ъм, и аз последно, като проверявах, не бях вързана.

България не ми липсва. Добре ми е тук. Липсват ми хората, близките.
Абсолютно! Липсата на близки, роднини, приятели е тази, която често се бърка с липса по България! България можеш да си я занесеш на края на света, ако си българин до мозъка на костите си. Няма нужда да съм тук, тъй като България като територия аз свързвам с политическото формирование. Родината България отдавна беше погубена от мафия, безхаберие, алчност, простащина и интереси на продажници. Няма какво да ми липсва тук!
Виж целия пост
# 2 324
По принцип приключението Зелена карта излиза много много скъпо особено след визите. Ние като гледаме тепърва какви пари трябва да се дават оттук нататък, сериозна работа. Доста хора първоначално не осъзнават за какви разходи става дума особено за семействата с деца. Направо човек почва да се чуди има ли смисъл да се набиват толкова много пари.
Еми не ходете. Всеки в този форум знае за какво е тръгнал, ако не знае, пита..
Стига сте пускали общо взето безмислени коментари ни в клин, ни в ръкав, колкото да поддържате участие.. Тъпо е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия