Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 365
  • 3 904
# 2 325
@ Inka13,

Не обръщай внимание. Целта е една и тя е провокация.
Виж целия пост
# 2 326
Аз също не мога да си представя да живея някъде, само защото изкарвам добри пари там, а всъщност не ми харесва Sad
Виж целия пост
# 2 327
Абе честно казано, не всеки знае какво го чака, при евентуално теглене. Има и елементи, които са с напълно грешни представи, че едва ли не някой ще им подсигури нещо, пък то нищо общо. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 328
Не обръщай внимание. Целта е една и тя е провокация.
То пък ние щото не знаем вече наизуст колко излиза начинанието Grin Толкоз постове сме му отредили, докато си мечтаем като пълни романтици Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 2 329
Абе честно казано, не всеки знае какво го чака, при евентуално теглене. Има и елементи, които са с напълно грешни представи, че едва ли не някой ще им подсигури нещо, пък то нищо общо. Simple Smile
Така е, много хора нямат ясна представа.
Спомням си преди години, някой в алл. питаше какво жилище и какви помощи подсигурява лотарията.
Виж целия пост
# 2 330
Ами тези индивиди, честно казано, заслужават всичко, с което начинанието ще ги изненада Grin Емиграцията трябва да е добре подготвена - информация, средства, планове от А до Z и т.н. Grin
Виж целия пост
# 2 331
Не си губи времето да ги съжаляваш, ами се наслаждавай на живота си.
А като толкова не ви липсва България, защо сте нон стоп в български форум?
Виж целия пост
# 2 332
Ангеле, не мисля, че общуването с българи - на живо или във форум, означава, че примираш да се прибереш Simple Smile Ако ти харесва някъде, не е задължително да отрежеш контактите си с българи, само защото това място не е България!
Виж целия пост
# 2 333
Не си губи времето да ги съжаляваш, ами се наслаждавай на живота си.
А като толкова не ви липсва България, защо сте нон стоп в български форум?
Мен не ме мисли, аз се наслаждавам. Днес е Ден на майката  Hug

И аз чакам тегленето, с надежда, че сестра ми ще бъде сред изтеглените.
Виж целия пост
# 2 334
Ангеле, не мисля, че общуването с българи - на живо или във форум, означава, че примираш да се прибереш Simple Smile Ако ти харесва някъде, не е задължително да отрежеш контактите си с българи, само защото това място не е България!

А какво означава?

Daylily, не те мисля, радвам се за теб.
Виж целия пост
# 2 335
Кога е тегленето?
Виж целия пост
# 2 336
Grinning Grinning
Виж целия пост
# 2 337
Означава, че си в мир със себе си Wink 
Виж целия пост
# 2 338
Daylily ще идвам при теб щом всички около теб не мрънкат че не са в България.😉
Как им разрешават да си учат децата в къщи,какви критерии имат?ако някой знае,сетих се за онези 16 деца затворени в къщи.
Виж целия пост
# 2 339
Означава, че си в мир със себе си Wink 

Ами има и чувствителни и сантиментални хора....попринцип не е лошо човешко качечество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия