Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 362
  • 3 904
# 2 340
В интерес на истината и аз не познавам такива, които да мрънкат, че са в САЩ, които да "милеят" за БГ, освен един-единствен човек...и то този човек е в това положение, защото децата и внуците са му в БГ. Всички останали не искат и да идват, и за седмица..просто го правят, заради близките си.
Виж целия пост
# 2 341
Daylily ще идвам при теб щом всички около теб не мрънкат че не са в България.😉
Как им разрешават да си учат децата в къщи,какви критерии имат?ако някой знае,сетих се за онези 16 деца затворени в къщи.

Теб ще те чакам, даже и ще те посрещна  Peace тамън, ще правим маникюри заедно.

Онази история със затворените деца е вследствие психически проблеми при родителите, съдят ги.
За кой щат питаш, имам предвид за обучението у дома, защото май има различни критерии.
Никога не съм се интерсувала, дъщеря ми е "продукт" на нормалната училищна система. Догодина ще изкалси и после колеж. Тъкмо ще се отвори още място у дома  Party защото тя няма намерение да остава наоколо.
Виж целия пост
# 2 342
По принцип питам за този вид "учене"?
странен е,почват да го харесват тук,а той идва от американците.
Моите са много контактни,този начин не е за тях,а аз нерви нямам,предпочитам 🍹
Виж целия пост
# 2 343
Спомням си преди години, някой в алл. питаше какво жилище и какви помощи подсигурява лотарията.

Ехе, това истински ме позабавлява.  Smile Ако може и домашен персонал да ми осигурят. Stuck Out Tongue Closed Eyes Винаги съм си мечтала за домашна помощница. Но бих се радвала и на градинар. А ако имам басейн пред къщата, ще се наслаждавам на гледката на някой мускулест снажен басейнаджия. Все пак не бих искала мръсен басейн. Yum Smiley

И абонамент за храна би било хубаво - всеки понеделник да намирам хладилника си наново зареден. Мога да измисля и други неща. За съжаление реалността е друга.
Виж целия пост
# 2 344
Подобни неща питат хора, които и хабер си нямат от лотарията. И мен са ме питали колеги в кой щат са ни казали да ходим и т.н., но знам, че те не знаят абсолютно нищо за лотарията.
На мен роднините и приятелите ми липсват, но невъзможността да си позволим елементарни неща, не. Искрено се надявам тази година да изтеглят сестра ми, друго си е да е тук с мен. Daylilly, пожелавам същото и на теб!  🍀
 Честит ден на майката! 🎊🍾
Виж целия пост
# 2 345
Pupitka, Dailily, пожелавам от все сърце изтегляне на сестрите ви Flowers Hibiscus
То съвсем не остана - утре е денят Simple Smile Когато не го чакаш, идва мнооого бързо! Понеже съм решила за следващата лотария да не пускам, някои от вас ще ми липсват Flowers Hibiscus Това към питането на Ангел - предполагам ще продължа да пиша, заради определени членове (може пък и да се намерим на фейса Kissing Face и да не пиша тук).
Определено нямам търпение за утре вечер, обаче, тъй като става като на Оскарите Grin Ще заседна с чипс и шоколад Bowtie и ще чакам резултати Yellow Heart
Извън шегата - успех Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 2 346
Ние наскоро споделихме на приятели, че участваме в лотарията, а те ни засипаха с въпроси от сорта на:
- Вие ли си избирате щат, където ще ви дадат жилище или те ви казват къде?
- Каква работа ви е подсигурена?
- Колко време ще бъде с вас човека дето бил длъжен да ни развежда, да ходи с нас навсякъде и т.н.?

Аз просто онемях..
След като обясних как реално стоят нещата, те настоятелно спореха, че имали познати, които едва ли не са ги посрещнали като ВИП-ове Satisfied. И апартамент им дали и работа им намерили, те само трябвало кола да си купят, всичко било песен...
Виж целия пост
# 2 347
Остават броене часове...не усещам съспенс, барабаните-туш...Simple Smile
Виж целия пост
# 2 348
Да отсрамя тогаз атмосферата!

Днес всички сме така: 
Но повечето са :  да не урочасаме нещата!
Утре в навечерието може да има доста такива:  , не мога да си намеря номера за проверка...
А други ще са:  И още по-добре, че не можеш да го намериш!
После ще настъпи един съспенс: 
Поради големия трафик и натовареност на сайта много ще бъдат така: 
После ще последва тази реакция: 
За едните ще има: 
За другите - 
Трети, които вече са си осигурили друг живот, който не включва САЩ ще бъдат  и 

После някои ще са така: 
А други така:  и 



Но до тогава сме всички ето така изпълнени със смесени чувства:  и 
Виж целия пост
# 2 349
Хахахахха, tissi, искрено ме развесели Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 2 350
Да отсрамя тогаз атмосферата!

Днес всички сме така: 
Но повечето са :  да не урочасаме нещата!
Утре в навечерието може да има доста такива:  , не мога да си намеря номера за проверка...
А други ще са:  И още по-добре, че не можеш да го намериш!
После ще настъпи един съспенс: 
Поради големия трафик и натовареност на сайта много ще бъдат така: 
После ще последва тази реакция: 
За едните ще има: 
За другите - 
Трети, които вече са си осигурили друг живот, който не включва САЩ ще бъдат  и 

После някои ще са така: 
А други така:  и 



Но до тогава сме всички ето така изпълнени със смесени чувства:  и 
Това си заслужава да се закачи  на първа страница!!
Виж целия пост
# 2 351
Jinx, участваш или не, пописвай от време на време. Simple Smile Heart
Тиси, точно си уловила емоциите. Още ден.. Grin
Виж целия пост
# 2 352
Пожелавам от все сърце успех на всички!!!
Виж целия пост
# 2 353
Pupitka, Dailily, пожелавам от все сърце изтегляне на сестрите ви Flowers Hibiscus
То съвсем не остана - утре е денят Simple Smile
Благодаря  Hug
Ле-ле, в алл. вече имат теми за изтеглени/неизтеглени.
Ако  сестра ми или приятеля и са сред изтеглените ще ровя паролата за там и ще се разпиша в темата.
Дано  Praynig
Виж целия пост
# 2 354
Dailily, Номер, ще ме вземете ли ли мен на "маникюр" срещата Simple Smile))
Днес открих темата, и аз чакам резултатите утре...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия