тамън, ще правим маникюри заедно.
защото тя няма намерение да остава наоколо.
Ако може и домашен персонал да ми осигурят.
Винаги съм си мечтала за домашна помощница. Но бих се радвала и на градинар. А ако имам басейн пред къщата, ще се наслаждавам на гледката на някой мускулест снажен басейнаджия. Все пак не бих искала мръсен басейн.

Когато не го чакаш, идва мнооого бързо! Понеже съм решила за следващата лотария да не пускам, някои от вас ще ми липсват
Това към питането на Ангел - предполагам ще продължа да пиша, заради определени членове (може пък и да се намерим на фейса
и да не пиша тук).
Ще заседна с чипс и шоколад
и ще чакам резултати 
. И апартамент им дали и работа им намерили, те само трябвало кола да си купят, всичко било песен...



))Препоръчани теми