Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 1 005
Добре, че момичето не му се връзва. Той много си е повярвал Whistling
Хайде пак ги започна Tired

Ариа, и аз така, още на първото впръскване около мене ще я окъпя с препарат hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 1 006
Леле, тоя наистина си мисли, че им е феодал Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 007
Отвратителен човечец!
Виж целия пост
# 1 008
С нещо по сериозно ми иде да го напръскам тоя диктатор.
Еййй не спря, не спря, тя не говори ама инак той вика бягай, не искам да говоря с теб.
Виж целия пост
# 1 009
Енергиен вампир, изрод ooooh! ooooh! ooooh! Мале, как живее тоя човек, накиснат в собствената си отрова!!!
Виж целия пост
# 1 010
Ма тоя клоун да не си е у тях, кво се е разпищолил?!
Ооо, много е груб, и Антон не харесвам, но чак пък такива обиди.
Виж целия пост
# 1 011
Ма какво всички му се връзват и му мълчат на Слон Петров, все едно е Господ.
Малко са го били та, малко.
Виж целия пост
# 1 012
Уф, до сега все се удържах, ама вече не мога да не се изкажа: Шефът е мнооого смотан агресор.
Виж целия пост
# 1 013
Бе,тоя за къв се е взел,че така ги нарежда,баси смешника.
Виж целия пост
# 1 014
Сашка беше права в случая.

Петров като го слушам и гледам и  #2gunfire пълна отврат!
Виж целия пост
# 1 015
Малиййй, тоя ШеВ прекалява вече!
Тоя ако не е зодия близнаци, та на!
Виж целия пост
# 1 016
Петров как обработва горкото момиче.
Ба, горкото. Хем с тия, хем с ония. Всички обичала, с всички да е приятел. Циври за всеки малък проблем. И тя не знае на кой свят се намира.
Виж целия пост
# 1 017
Дървен философ от 4та група в детската градина- аз пък няма да си играя с теб. Троп с крачето. Поне да млъкваше понякога.
Виж целия пост
# 1 018
Антон никога не съм го харесвала, но на фона на чудовището ми става вече симпатичен.
Виж целия пост
# 1 019
И домата й взе 😡😡😡
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия