Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 990
Права си беше Сашка в случая! Защо не изчака да се нахранят като ще пръска с препарати?
Виж целия пост
# 991
Дани Милев е мухльо.
Виж целия пост
# 992
Сашка всъщност се оказа дребна и завистлива душица.

И тя като Слон Петров - дребна душа в огромно тяло!  Laughing
Виж целия пост
# 993
Ама много е гнусен тоя Шеф. Sick
Виж целия пост
# 994
Нямам търпение да го номинирВат Шефчето и да си 'оди!!!
Виж целия пост
# 995
Ей, този калтак не млъква.
Виж целия пост
# 996
Главата ми наду и пичие няма да ме спаси.
Виж целия пост
# 997
Айде,  Шефчето подкара Джулиана
Виж целия пост
# 998
Няма да го изгонят скоро,шефа. Crossing Arms
Виж целия пост
# 999
Ауу тоя направо ме напряга , шефа .
Момичето ще си комуникира с който си иска.
Точно пък така изглежда, голям манипулатор.
Виж целия пост
# 1 000
За препарата Сашка имаше право, но с чуждопоклонничеството леко преиграва и прекалява.
Уф, шефчето е хипер досада, няма такъв дърве философ:( Баш смотаняк е!
Виж целия пост
# 1 001
На мен ако ми пръска около яденето с препарата директно и го изтръгвам от ръцете, ако ме дразни може да я напръскам и нея 😂😂😂

Петров как обработва горкото момиче. Ужас. Гаден манипулатор. Направо ми се иска и него да го напръскам с препарата 🤢
Виж целия пост
# 1 002
"Никога не съм го отделял от храната, никога".

Альоооооооооооо, кой си ти, та раздаваш храната?  Да не си я донесе от къщи?
Виж целия пост
# 1 003
Бая препарат ще ти трябва.
Виж целия пост
# 1 004
Главата ми наду и пичие няма да ме спаси.

Вдигни количеството и градусите  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия