Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 2 175
Мегз я виждам като следващата водеща на папараци
Виж целия пост
# 2 176
Марчето не може да стъпи на малкия пръст на Маргарита Хранова, по глас.
Виж целия пост
# 2 177
На мен ми се струва, че Мария и Марги не пеят на живо.
И на мен така ми се стори за Маргито newsm78
Виж целия пост
# 2 178
Еееее, Маргарита Хранова има страшен глас! Браво
Подигравка е Мара да е до нея:)
Виж целия пост
# 2 179
Колко лайка им трябваха на "талантите" ?
Виж целия пост
# 2 180
Марги извади гласище... Party Страшна е, спор няма за това Simple Smile
Виж целия пост
# 2 181
Дует "Отрова". КакаВашева и Петров.
Виж целия пост
# 2 182
Мегз я виждам като следващата водеща на папараци
ПапаГаци, да сме точни! Mr. Green
Виж целия пост
# 2 183
Хранова защо не си ходи така облечена, а по цял ден е с някакви парцали, сякаш всеки момент ще ходи да копае градината? Направо като друг човек се появи на сцената!
Виж целия пост
# 2 184
Мара грачи грозно,зловещо.
Виж целия пост
# 2 185
Мегз я виждам като следващата водеща на папараци

Трябва обаче да я пуснат на бавен кадър, че да й се разбира  Peace

Шефчето чете и срича като първолаче
Виж целия пост
# 2 186
На Даниел му е изписано на челото, че още обича момата.
Виж целия пост
# 2 187
Я, виж тии! Този простак Данито, не казал, че и е изневерявал... но тя непременно трябвало да му каже... Идиот!  ooooh!
Виж целия пост
# 2 188
Еее гласят го Петкан за победата и това си е! Аман.
Виж целия пост
# 2 189
Да не възкресяват сапунката на Богданска и нейния? Скука
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия