Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 2 160
Ха добър вечер и от мен!  Grinning
До тук ми е весело, да видим после.
На Алекс дрехата, това шлифер ли е, какво е, не го знам, ама ми прилича на ексхибиционист, дето се крие из храсти и трънки  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 161
А шефа винаги ли е бил такава Боримечка. все си мисля, че не беше..
Ми не беше такъв.
Виж целия пост
# 2 162
Този близък план на белосана Сашка ще донесе вампири в съня ми. Пък и полата повдигна.
Виж целия пост
# 2 163
Сашка го подкара на Кан-Кан Joy
Виж целия пост
# 2 164
Някой Не каза ли на Сашка, че играят ръченица, не Кан Кан 🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 2 165
Мара нали щеше да научи текста.🙄
Виж целия пост
# 2 166
Саша наистина е много страшна в близък план.
Виж целия пост
# 2 167
На мен ми се струва, че Мария и Марги не пеят на живо.
Виж целия пост
# 2 168
Ах, как добре го е научила...па и не е чужд езика
Виж целия пост
# 2 169
Марги Хранова все едно пее сама. Мария изобщо може ли да пее?!
Виж целия пост
# 2 170
Е защо подпират певиците, исках да чуя "великата" Отварачка  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 171
Саша наистина е много  страшно в близък план.

Тя каза, че е кофти да пее пред нея с текст. А тя е до нея  Laughing
Виж целия пост
# 2 172
Мара само мяучи,остави,че не запомни 2 изречения на супер известна песен.Голям талант Mr. Green
Виж целия пост
# 2 173
Другарката пИвица Мара направо се изгуби покрай Маргарита Хранова. Такова мечещо гласче.
Виж целия пост
# 2 174
Пишман певачка е Мара. А пък тия другите може ли една ръченица да на могат да изтропат 🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия