Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 985
  • 3 701
# 2 640
Нее, ще почина от смях😂😂😂 Модна икона пък била дамата, ако незнаете.
Виж целия пост
# 2 641
Добре почна Мара, ама пак се самозабрави накрая Whistling Гледам шефа и вече съм 100% сигурна, че този е пе*ал и то от гадните. Sick
Виж целия пост
# 2 642
Идвам да "ви търся диалог"Simple Smile
Виж целия пост
# 2 643
То да ревеш ли, да се смееш ли, жалка картинка.
Виж целия пост
# 2 644
Марчееее, млъкни бе како! Mr. Green
Виж целия пост
# 2 645
Да си измерим кариерите! И не ми търсете диалог, ако обичате!
Виж целия пост
# 2 646
Последно Марчето бедна със 100лв и върната в 1ви клас ли е или има кинти да плаща на петима да й готвят? newsm78 Голямо раздвоение на личността
Виж целия пост
# 2 647
Анатемосайте ме, но Мария МЕ КЕФИ! Антон се сви като мишка, тя нарежда шефчето!
Виж целия пост
# 2 648
Браво, Марее, браво! Хак да му е на шопара.

Поне не му мълчи на тоя, а другите под дивана се завряха за едната купа боб.
Виж целия пост
# 2 649
Модната икона пак обърна палачинката.
Виж целия пост
# 2 650
Последно Марчето бедна със 100лв и върната в 1ви клас ли е или има кинти да плаща на петима да й готвят? newsm78 Голямо раздвоение на личността
Готвили са и, и още и готвят. hahaha hahaha
Виж целия пост
# 2 651
Ххаха,како вика,ще ме уморите. Laughing Петима и готвят в мечтите и.
Виж целия пост
# 2 652
Последно Марчето бедна със 100лв и върната в 1ви клас ли е или има кинти да плаща на петима да й готвят? newsm78 Голямо раздвоение на личността
Готвили са и, и още и готвят. hahaha hahaha
По някой от кулинарнтие канали Joy
Виж целия пост
# 2 653
Мара наистина беше модна икона в някаква класация.
Виж целия пост
# 2 654
Бе Мара е доста почерпена и кво е постигнала пък тая?! Пълна излагация.
Все едно почерпена или трезва, Мара си е наглярка...   И колкото и шефа да е противен е абсолютно прав, че Мара се държи като мутра... Rolling Eyes ooooh! ooooh!
Ква дама, кви 5 лева...  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия